Planujesz kupno apartamentu lub mieszkania w Trójmieście? Postaw na dewelopera INDAI

0
887
Indai Deweloper trojmiasto 1

Chciałbyś zamieszkać w miejscu z bogatą historią, jednocześnie nie rezygnując z wszelkich udogodnień? Poznaj ofertę dewelopera INDAI z Trójmiasta, który inwestując w kolejne tereny łączy tradycje z nowoczesnością. Więcej o firmie, jej ofercie i planach na przyszłość znajdziesz w poniższym artykule.

Kameralne apartamenty w Gdańsku Wrzeszczu

Kameralne okolice znanych okolic Trójmiasta są głównym celem dewelopera INDAI. Firma wybudowała kamienice oraz odrestaurowuje nieruchomość z tłem historycznym, dodając do nich najważniejsze udogodnienia dzisiejszych czasów. W efekcie powstają użytkowe budynki o niepowtarzalnym, tradycyjnym klimacie. Ich przykładem są inwestycje w Gdańsku Wrzeszczu, m.in.:

 • Kamienice H. Kołłątaja;
 • Willa H. Kołłątaja — będąca jeszcze w trakcie rewitalizacji;
 • Lokale usługowe, działające jako aparthotel.

Deweloper trojmiasto INDAI 1

Przeprowadzając projekty, firma INDAI kładzie duży nacisk na to, aby odnowione budynki nadal odpowiednio wpisywały się w lokalny krajobraz i podnosiły walory estetyczne przestrzeni miejskiej. Dzięki dbałości o detale architektoniczne i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów udaje się osiągnąć pożądany efekt, jednocześnie oddając do użytkowania mieszkania klasy premium.

Oprócz dbałości o architekturę, dla dewelopera INDAI ważna jest zieleń w mieście. Przemyślane nasadzenia stanowią dużą część każdego projektu i z pewnością będzie to jedno z głównych założeń podczas wprowadzania kolejnych inwestycji. Firma wie, jak duże znaczenie w dzisiejszych czasach mają rośliny, których zadaniem jest obniżanie temperatury, ograniczanie hałasu w mieście oraz wywieranie pozytywnego wpływu na zdrowie ludzi. Jest to niezwykle ważny aspekt, o którym część deweloperów zdaje się zapominać. Powinniśmy dbać o naszą planetę jak tylko możemy – INDAI robi to poprzez upiększanie trójmiejskich dzielnic małymi roślinami, drzewami i krzewami. Skutkuje to eliminacją „wysp ciepła” w mieście, poprawieniem mikroklimatu oraz pochłanianiem zanieczyszczeń z powietrza, jednocześnie sprawia to świetny efekt wizualny.

Dynamiczny rozwój INDAI przekładający się na pozytywne opinie klientów

INDAI to prężnie rozwijający się deweloper działający na terenie Trójmiasta, który zdobywał doświadczenie, realizując inwestycje komercyjne w całym kraju. W najbliższych latach firma postara się o kolejne projekty i umocnienie swojej pozycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Obecna oferta mieszkań ma już odzwierciedlenie w opiniach aktualnych mieszkańców. Oto niektóre z nich:

Mieszkania w Kamienicach Hugo Kołłątaja, to coś wyjątkowego. Nie żałuje, że kupiłam tu mieszkanie. W tej okolicy czuje komfort, powiew świeżości i co najważniejsze, motywacje do działania. Nie zamieniłabym mojego obecnego mieszkania na żadne inne. ~ Ania

Gdy przychodzą do mnie znajomi, zawsze zaznaczają, że zazdroszczą mi okolicy. Cytując ich słowa: Zieleń, spokój, cisza, a jednak centrum miasta – coś pięknego. Lubię tu wracać i jak na razie nie planuje żadnych zmian. Osobom, które nie są pewne kupna mieszkania w Kamienicach Hugo Kołłątaja mogę powiedzieć jedno – warto rozważyć to miejsce, jest idealnie! Czekam na nowych sąsiadów we Wrzeszczu! ~ Kazik

INDAI deweloper

INDAI już dziś planuje kolejne inwestycje w segmencie premium. Będą to: mieszkania, apartamenty oraz domy premium na terenie Trójmiasta.

Kliknij i przeczytaj więcej opinii o Indai.

INDAI Deweloper Trójmiasto – plany na przyszłość

Obecna oferta dewelopera INDAI proponuje prestiżowe mieszkania w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Plany firmy są dużo szersze i wybiegają poza te granice, obejmując tereny kameralnych dzielnic w całym Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Bieżące prace opierają się na poszukiwaniu odpowiednich gruntów i przygotowaniu ich pod inwestycje. Taka baza pozwoli w przyszłości zaprojektować i stworzyć nowe, niebanalne obiekty budowlane, które wzbogacą kolejne obszary Trójmiasta.

Deweloper z Trójmiasta dbający o swoich lokatorów

Współpracując z doświadczonymi projektantami, INDAI sugeruje się zdaniem i sugestiami klientów, wiedząc, że to właśnie oni mają czuć się dobrze w budowanych domach. Otwartość na zmiany, profesjonalizm oraz chęć podejmowania nowych wyzwań pozwoliły deweloperowi INDAI dojść do obecnej pozycji na rynku, ciesząc się wsparciem i pozytywnymi opiniami klientów.

Warto było wybrać Dewelopera INDAI. Nie miałem żadnych zastrzeżeń co do warunków umowy, ani faktycznego stanu wybudowanego budynku. Co więcej, konsultant firmy służył pomocą i wykazał się szczególną kompetencją. Mogę polecić współpracę z firmą bez wątpliwości. Odebrałem mieszkanie, mieszkam zadowolony, mimo że sąsiedzi jeszcze wiercą😊 ~ Patryk

Kamienice H.Kollataja Deweloper INDAI

Inwestycje INDAI to połączenie sprawnej współpracy wszystkich działów firmy. W każdym projekcie wykonywany jest określony proces, który dzieli się na poszczególne etapy:

 • Poszukiwania i analiza działki oraz działania mające na celu przygotowanie jej pod inwestycje,
 • Etap projektowania,
 • Zebranie wszystkich potrzebnych dokumentów do wykonania prac budowlanych,
 • Sprzedaż i obsługa inwestycji,
 • Dbanie o nowopowstałą wspólnotę mieszkaniową oraz konserwacja budynków.

Profesjonalne podejście każdego działu daje klientom bezpieczeństwo i poczucie komfortu zarówno w procesie kupna mieszkań, jak i w późniejszym jego użytkowaniu.

INDAI – Współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami

Realizacją inwestycji dewelopera INDAI zajmują się wyłącznie doświadczeni wykonawcy, których wybór poprzedza restrykcyjny audyt. Polega on na:

 • Ocenie terminowości i jakości poprzednio wykonanych prac,
 • Kontroli przeprowadzonych robót, mianowicie przestrzeganiu zasad BHP,
 • Analizy rynku budowlanego – w tym opinii nt. potencjalnej firmy,
 • Sprawdzeniu kwalifikacji pracowników oraz weryfikacja uzyskanych certyfikatów.

Kamienice H.Kollataja Deweloper INDAI 2

Jeśli planujesz kupno nowego mieszkania w Trójmieście postaw na sprawdzonego dewelopera i biuro sprzedaży, które proponuje sprawną oraz indywidualną obsługę. Twoim wyborem bez wątpienia może być INDAI. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą mailowo lub przez telefon, a uzyskasz więcej informacji na temat oferty oraz danych dotyczących INDAI.

Deweloper INDAI – jeden z laureatów nagrody „Budowa roku”

Kamienice H. Kołłątaja to niebywały sukces dewelopera INDAI. Dostrzegają to nie tylko aktualni mieszkańcy, lecz także narodowe instytucje. Właśnie ta inwestycja firmy otrzymała zaszczytną nagrodę „Budowy roku” w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki o wartości do 20 mln zł”. Na tym nie koniec! Firma planuje kolejne budowy, które będą kandydować do podobnych nagród. 

Indai Nagroda Budowa Roku 1

Czym jest konkurs „Budowa roku”?

„Budowa roku” to konkurs organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. W tym roku odbyła się jego XXXII edycja. Wyróżnienia otrzymują samorządy terytorialne, deweloperzy i firmy budowlane. Konkurs uważany jest za jeden z najbardziej wiarygodnych przeglądów nieruchomości w Polsce. Wybierając nagradzane obiekty organizatorzy kierują się wieloma aspektami – oto ich wypowiedź:

„Nagrodzone obiekty budowlane charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.”

Nagroda Budowa Roku deweloper Indai

Deweloper Indai – kontakt

indai deweloper trojmiasto

Aleja Niepodległości 645B
81-855 Sopot