Kontenery techniczne Polkont – sprawdź ofertę lidera w branży kontenerów

0
477
Kontenery magazynowe sprzedaz 9

Kontenery potrafią zaskoczyć swoją wszechstronnością. Masz wątpliwości? Istnieje firma, która udowadnia swoim klientom, że to możliwe, co powoduje zdziwienie i podziw. Chodzi o Polkont – grupę specjalistów, którzy doskonale znają się na kontenerach.

Kontenery Polkont – poznaj firmę, która nigdy Cię nie zawiedzie

Polkont kontenery Gdansk 3

Polkont to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży kontenerów. Dzięki współpracy z międzynarodową grupą CHS Containergroup, przedsiębiorstwo zyskało szerokie uznanie na terenie Polski oraz Europy. Współpracowało z wiodącymi markami na całym świecie, w tym z Budimex, Michelin, Merkury i Leroy Merlin. Zaufanie klientów oraz innowacyjne podejście do projektów stawiają Polkont wśród najlepszych partnerów w branży kontenerowej. Duży wpływ na to mają także niestandardowe modyfikacje kontenerów, które zoptymalizowały pracę wielu firm.

Oferta Polkont – kontenery techniczne to tylko część działalności firmy!

sprzedaz i wynajem kontenerow 1

Kontenery techniczne to popisowy element działalności Polkont. Firma wykonała liczne modyfikacje tego rodzaju boxów, co spotkało się z aprobatą i uznaniem międzynarodowych instytucji zajmujących się przemysłem. To jednak tylko ułamek z oferty Polkont.

Oprócz tego, Polkont oferuje różne rodzaje kontenerów na sprzedaż, w tym:

 • kontenery magazynowe i ładunkowe,
 • kontenery chłodnicze, komory mroźnicze i chłodnicze,
 • kontenery morskie,
 • kontenery specjalistyczne,
 • kontenery na targi i eventy,
 • kontenery modułowe, w tym zestawy kontenerowe oraz kontenery biurowe, socjalne i sanitarne,
 • kontenery standardowe,
 • kontenery budowlane.

Modyfikacje kontenerów technicznych i nie tylko

Kontenery magazynowe sprzedaz 15

Dla Polkont najważniejszy jest klient, jego potrzeby i oczekiwania co do ostatecznej wersji kontenerów. Dlatego modyfikacje kontenerów stanowią istotną część działalności firmy. Polkont oferuje m.in.:

 • usługi natrysku powłok polimocznikowych i poliuretanowych, które są najskuteczniejszym sposobem ochrony powierzchni,
 • wentylację pomieszczeń, magazynów, pomieszczeń zagrożonych wybuchem (ATEX), montaż klimatyzacji oraz ich serwis,
 • usługi w zakresie izolacji natryskowej o niskiej wartości współczynnika przewodzenia ciepła,

To tylko niektóre usługi związane z modyfikacją kontenerów. W skrócie, firma Polkont jest przygotowana na wszystko, co związane jest z kontenerami. Jeśli potrzebujesz niekonwencjonalnego podejścia, skontaktuj się z Polkont – z pewnością coś się da zrobić.

Kontenery techniczne Polkont – cechy, budowa, jakość

Modyfikacje kontenerow Polkont 3

Kontenery techniczne Polkont to specjalne boxy, które można dostosować do wszystkich standardów bezpieczeństwa, higieny pracy i procedur przeciwpożarowych. Kontenery tego typu są idealne do przechowywania niebezpiecznych materiałów, takich jak paliwa, farby, oleje lub rozpuszczalniki. Kontenery oferowane przez Polkont są wykonane z różnych materiałów i mają zróżnicowaną konstrukcję, dostosowaną do potrzeb klientów. Wszystkie kontenery techniczne Polkont są oparte na kontenerach morskich, co zapewnia ich trwałość i wytrzymałość na lata.

Jeśli jesteś zainteresowany kontenerami technicznymi i magazynowymi Polkont, lub innymi usługami firmy – daj jej sygnał. Napisz lub zadzwoń, a konsultant przedstawi Ci warunki potencjalnej współpracy i zapozna z pełną ofertą. Nie ma na co czekać!

Polkont kontenery Gdansk 2

Kontenery techniczne Polkont – kontakt

Adres: Ul. Górki 3A, 82-500 KWIDZYN

Telefon: +48 55 261 03 49

E-mail: BIURO@POLKONT.PL