Szukasz dobrego DJ-a na ważną imprezę? Poznaj ofertę DJ-a Grelika!

0
3929
Dj grelik wodzirej trojmiasto 15
Dj grelik wodzirej trojmiasto 15

Wesele, rocznica ślubu, 18 urodziny, studniówka? Są takie imprezy w życiu, które chcemy jak najlepiej zaplanować i cieszyć się  pięknymi wspomnieniami przez długie lata. Najważniejszym elementem, który w głównej mierze decyduje  o powodzeniu całego przedsięwzięcia, jest oprawa muzyczna.

DJ na wesela Trójmiasto

Dobry DJ jak wiadomo jest na wagę złota, chociaż wcale nie tak łatwo go znaleźć. Najlepiej zdecydować się na osobę z polecenia, która ma dużo rekomendacji. Warto popytać wśród znajomych i sprawdzić opinie w internecie.

Jeśli szukamy DJ-a w Trójmieście i okolicach, warto zapoznać się z ofertą DJ-a Grelika i jego team-u. DJ Grelik to 22 lata doświadczenia na lokalnym rynku muzycznym, setki przeprowadzonych imprez i tyle samo zadowolonych klientów.

Wodzirej Gdańsk Dj Grelik

dj-na-wesela-gdynia-gdansk-trojmiasto-6

Oprócz  bogatego repertuaru muzycznego, DJ Grelik jest również świetnym wodzirejem, który poprowadzi każdą imprezę. Co warto podkreślić – proponowane zabawy i konkursy z pewnością rozruszają wszystkich gości, ale są na odpowiednim poziomie – bez wiejskiego kiczu i efektu  zażenowania…

Dodatkowym atutem jest profesjonalny sprzęt, którym dysponują panowie.

Są to m.in.:

  • projektory laserowe CS 2000RGB,
  • efekt revo IV firmy American DJ,
  • skanery firmy American DJ Inno scan HP 80W,
  • ruchome głowy firmy showtec phantom 50W led spot,
  • wytwornica dymu firmy Colorstage 1500w.

dj-grelik-wodzirej-trojmiasto-15

Połączenie tych wszystkich elementów daje naprawdę wyjątkowy i niezapomniany efekt.

Dj Grelik wodzirej Gdańsk

Osoby, które chcą bezstresowo zorganizować ważną imprezę, szukają DJ-a z własnymi pomysłami, ale jednocześnie otwartego na propozycje, chcą współpracować z osobą, która nie tylko zadba o muzykę, ale również zabawy i animacje – zachęcamy do kontaktu!

Kontakt:

Tel.: 506 089 735
E-mail: djgrelik@tlen.pl
Www: www.dj3miasto.pl
FB: www.facebook.com/djgrelik
YouTube: www.youtube.com/djgrelik