BAT – najlepsze składy budowlane na Pomorzu

0
1526
sprzedaż materiałów budowlanych BAT Pomorskie Trójmiasto
sprzedaż materiałów budowlanych BAT Pomorskie Trójmiasto

Planujesz remont? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Z pewnością w każdym z tych przypadków przydałby Ci się dobrze zaopatrzony sklep budowlany z pracownikami służącymi fachową radą. Jeśli jesteś mieszkańcem Pomorza i szukasz sprawdzonego składu z materiałami budowlanymi renomowanych producentów,najlepszym wyborem będą zakupy w firmie BAT.

BAT to znana i ceniona sieć składów budowlanych w pomorskim. Firma istnieje od 25 lat i przez ten czas zdobyła zaufanie tysięcy klientów. Można tu kupić wszystko co jest niezbędne do budowy, remontu i wykończenia – od fundamentów aż po dach.

Market budowlany bat Gdańsk

Zakupy w BAT to gwarancja najwyższej jakości produktów, rozsądnych cen i fachowej obsługi. Klienci mogą liczyć również na sprawny transport materiałów budowlanych we wskazane miejsce.

Market budowlany bat Gdańsk

Ofertę BAT można podzielić na 4 główne kategorie:

1. Wykończenie i remont:

2.Prace ziemne i fundamenty:

3. Stan surowy:

4. Wokół domu:

Asortyment BAT to materiały i narzędzia renomowanych producentów takich jak m.in.: ATLAS, BEKO, BOSCH, HORMANN, POLBRUK, ROCKWOOL, CERESIT,SILKA, ŚNIEŻKA, YTONG.

Market budowlany bat Gdańsk

Ogromny wybór materiałów i producentów, przystępne ceny i profesjonalna obsługa- wszystko to sprawia, że BAT od początku swojego istnienia cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

Market budowlany bat Gdańsk

Składy budowlane BAT – dostawca fotowoltaiki godny zaufania

Dom Energooszczędny to dom, który ogranicza zapotrzebowanie na energię, wykorzystując źródła odnawialne. Jednym ze sposobów na oszczędności na rachunkach, jest instalacja fotowoltaiki i pomp ciepła.

Kompleksowa obsługa projektu. Pomoc specjalistów BAT na każdym etapie: dobór materiałów, kalkulacja kosztów, audyt na budowie, rzetelny wykonawca. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli mieszkasz na Pomorzu i szukasz dobrego składu budowlanego, zachęcamy do odwiedzenia placówek BAT w: Gdańsku Kokoszkach, Sierakowicach, Bytowiu, Czarnej Dąbrówce, Gowidlinie, Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku, Pruszczu Gdańskim, Redzie, Słupsku, Starej Kiszewie i Zblewie.

 

Zobacz również:

Płytki dachówkowe Struktonit

Układ wnętrz w domu energooszczędnym

CZY WIESZ KIEDY FOTOWOLTAIKA SIĘ NIE OPŁACA? PODPOWIADAMY!

Zobacz również:

Mieszkania Gdańsk Południe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here