Osiedle Kasztanowe – atrakcyjna lokalizacja blisko centrum

0
6794
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon deweloper 4 1024x719
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon deweloper 4 1024x719

Gdańsk Południe to coraz chętniej wybierany przez osoby szukające mieszkania, obszar miasta. Z miesiąca na miesiąc, lokalna infrastruktura rozwija się, przybywa nowych osiedli i punktów handlowo – usługowych, polepsza się również stan dróg, powstają ścieżki rowerowe…, a władze miasta Gdańska zapowiadają kolejną rozbudowę. Można by tak długo wymieniać.

Osiedle Kasztanowe opinie

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-deweloper-necon-1024x749

 

Jednym z najchętniej wybieranych w tej okolicy jest Osiedle Kasztanowe, które zdobywa bardzo pochlebne opinie mieszkańców. Powstały już 2 budynki: „Madryt” i „Barcelona” , których mieszkańcy potwierdzają walory lokalizacji, jak i samego osiedla.

Osoby, które zdecydowały się na zakup mieszkania na Osiedlu Kasztanowym, przedstawiają na jego temat same pozytywne opinie:

Osiedle jest bardzo spokojne, jednocześnie dobrze skomunikowane. Szybko można dostać się do Centrum”. Anka

Wielkim plusem jest rozwijająca się infrastruktura. W pobliżu mamy mnóstwo sklepów i innych ważnych punktów- np. przedszkole, czy przychodnia”. Edyta i Jarek

Osiedle idealnie skomunikowane. Blisko do centrum i do obwodnicy Trójmiasta”. Jurek

Osiedle bardzo zaciszne, można powiedzieć na peryferiach, ale jednocześnie blisko do centrum Gdańska, także jest to super kompromis”. Rafał Z.

 

Opinie o Osiedlu Kasztanowym zdecydowanie zachęcają kolejne osoby do sprawdzenia oferty mieszkań, co podkreśla obsługa biura sprzedaży. Zainteresowanie jest bardzo duże – zarówno wśród singli jak i młodych małżeństw z dziećmi. W budowie obecnie jest 3 budynek „Sevilla”, w którym oferta coraz szybciej się redukuje, ponieważ w dużym tempie zostały sprzedane mieszkania.

Opinie o Osiedlu Kasztanowym

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-8-1024x771

Rzeczywiście lokalizacja sprawia, że jest to miejsce warte uwagi. Bliska odległość do centrum, obwodnicy Trójmiasta, szybki dojazd na Kaszuby, powstająca trasa rowerowa i wiele punktów handlowo usługowych takich jak sklepy, przedszkola, siłownie – sprawiają, że osiedle staje się samowystarczalnym „miasteczkiem”.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-7-1024x705

Wszystkie codzienne sprawy można tu załatwić na miejscu, bez konieczności przemieszczania się. Nie można również narzekać na nudę. Wiosną i latem ze względu na otoczenie łąk i lasów, okolica zyskuje na atrakcyjności, nowo powstałe tereny rekreacyjne oddalone zaledwie 15 min w kierunku zbiorników retencyjnych umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Osiedle Kasztanowe to idealne miejsce dla osób, które chcą uniknąć wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie być blisko centrum np. ze względu na miejsce pracy i dogodne dojazdy. Jeśli ktoś szuka takiego kompromisu, koniecznie powinien zapoznać się z ofertą dewelopera NECON.

Kontakt:
www.necon.com.pl/poznaj-oferte