Osiedle Kasztanowe od Necon Deweloper – Twoje wymarzone „M” w Gdańsku

0
4287
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon deweloper 7 1024x705
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon deweloper 7 1024x705

Kupując nowe mieszkanie, często stajemy przed dylematem czy wybrać lokal w centrum miasta czy na wsi. Rozpisujemy wszystkie za i przeciw, ale podjęcie ostatecznej decyzji wciąż nie jest łatwe. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie osiedla oddalonego od miejskiego zgiełku, ale pozostającego w bezpiecznej odległości od centrum.

Nowe mieszkania Gdańsk Południe

Warunkiem jest oczywiście możliwość sprawnej komunikacji – dobre drogi pozwalające na szybki dojazd – np. do pracy czy szkoły. Miejscem, które spełnia te wymagania jest Osiedle Kasztanowe w Gdańsku. Jest to świetne rozwiązanie dla osób szukających kompromisu pomiędzy sielskim, kameralnym klimatem, a bliskością centrum z jego rozbudowaną infrastrukturą.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-8-1024x771

Osiedle Kasztanowe to 3 nowoczesne budynki położone w zacisznym rejonie miasta, przy jednoczesnej bliskości trójmiejskiej i południowej obwodnicy, co usprawnia komunikację i dojazd do centrum. Mieszkańcy mają tu do wyboru 195 mieszkań- 2-5 pokojowych o powierzchni od 38 do 95 m2. Lokale na parterze połączone są z ogrodami, natomiast te na wyższych kondygnacjach dają dostęp do przestronnych balkonów i tarasów.

Nowe mieszkania Gdańsk południe Borkowo

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-5-1024x749

Do dyspozycji lokatorów są również cichobieżne windy, miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie, w których można przechować  rowery i inne potrzebne rzeczy. Projektanci pomyśleli także o funkcjonalnym zagospodarowaniu terenów wspólnych – nie zabraknie więc placów zabaw dla dzieci i miejsc wypoczynku dla dorosłych.

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-4-1024x719

Pojawią się wygodne ławeczki usytuowane w cieniu kasztanowców, na których będzie można przysiąść, przeczytać ulubioną książkę i zintegrować się z sąsiadami. Dużym atutem mieszkań są ceny za m2 – zaczynają się one już od 4690 zł. Na stronie internetowej inwestycji, w tabeli mieszkań, można również skorzystać z „oferty tygodnia”. Propozycje cen są naprawdę bardzo konkurencyjne.

Ostatni dzwonek!

Mieszkania w ramach inwestycji Osiedle Kasztanowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Na sprzedaż zostało już ostatnie mieszkanie na parterze o powierzchni 67,5 m2. Posiada ogród o pow. całkowitej 50 m2 i już dziś jest gotowe do odbioru.

Do mieszkania należy komórka lokatorska, a przyszły właściciel ma możliwość kupna miejsca parkingowego w hali garażowej.

Nowe mieszkania – Deweloper Necon

nowe-mieszkania-gdansk-poludnie-borkowo-kowale-necon-deweloper-3-1024x706

Osiedle Kasztanowe to inwestycja Necon Deweloper – firmy, której założyciele i pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej. Ich dotychczasowe realizacje to m.in. Osiedle Cztery Pory Roku w Gdańsku.

Osoby zainteresowane szczegółową ofertą, zachęcamy do kontaktu:

Biuro:

Tenisowa 76
Tel.: 58 33 33 013
E-mail: biuro@necon.com.pl
www.necon.com.pl/

Sprzedaż:

Tel.: 604 487 380; 58 33 33 013
E-mail: sprzedaz@necon.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek i piątek –  8:00-16:00
Wtorek, środa, czwartek –  10:00- 18:00
Sobota – 9:00- 14:00