AutoComfort Gdańsk – nowy wymiar podróżowania dla wymagających

0
373
Autocomfort Przewoz osob VIP

Jak ważny jest komfort podróżowania? Nie zdajemy sobie z tego sprawy dopóki po wielogodzinnej podróży nie odczuwamy bólu pleców, zdrętwienia nóg czy wielu innych nieprzyjemnych dolegliwości. Wygodny pojazd jest tak samo ważny jak porządne łóżko czy wartościowy, ciepły posiłek każdego dnia. Gdańska firmy AutoComfort już dawno poznała sekret komfortowego podróżowania i dzieli się swoim doświadczeniem z wymagającymi pasażerami w Trójmieście i nie tylko.

AutoComfort dla sportu i biznesu

Naprawdę wysoki komfort podróży wymagany jest w dwóch sektorach – w sporcie i w biznesie. Zarówno sportowcy, jak i przedsiębiorcy cenią sobie nie tylko wygodę, ale bezpieczeństwo, dyskrecję i możliwość załatwienia w czasie podróży wielu spraw, na przykład odbycia wideokonferencji, przygotowania strategii na mecz czy spotkanie biznesowe, możliwość spożycia posiłku. AutoComfort właśnie w tego typu przewozach wyspecjalizował się już dawno i świadczy transport dla sportu i biznesu od kilku lat na terenie Trójmiasta i nie tylko. Specjalistyczna flota złożona z dużych autokarów jak i mniejszych busów sprawia, że przewóz możliwy jest w przypadku całych drużych i sztabów trenerskich, przez zespoły firmowe (np. w delegacje), ale i indywidualne przewozy biznesowe w ekskluzywnych limuzynach czy bardziej sportowych samochodach.

Przewoz sportowcow AutoComfort

Przejazdy ekskluzywne – czyli jakie?

Ekskluzywne, luksusowe, prestiżowe…co to właściwie znaczy w kontekście podróżowania? Dla jednych szczytem luksusu będzie nowy samochód i właśny kierowca, dla innych to po prostu bezpieczeństwo, ale dla zespołu tworzącego AutoComfort to szereg czynników. Wspomnimy tylko kilka z nich. Oczywiście obszerna, prestiżowa i nowoczesna flota to podstawa, a wraz z nią wykwalifikowani kierowcy, przede wszystkim dyskretni i multifunkcyjni, bo pomogą w wielu naprawdę nieprzewidzianych sytuacjach. Luksusem w firmie jest jej dostępność 24 godziny na dobę i otwartość na „ekstra” wymagania klientów. AutoComfort realizuje przewozy osób na terenie całego Trójmiasta, czyli Gdyni, Gdańska i Sopotu, ale coraz częściej zlecenia realizowane są na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.

przewoz osob gdynia autocomfort

Poczuj się jak VIP z AutComfort

…albo po prostu bądź VIP-em i wymagaj najlepszej obsługi. AutoComfort wymaga sam od siebie, dlatego realizacja przewozów dla VIP-ów także jest w ofercie. To przede wszystkim nie tylko wysoka jakość samego transportu, ale dodatkowa ochrona pełniona przez współpracującą z przewoźnikiem firmę, pełna dyskrecja, bezpieczeństwo, pakiet wielu dodatkowych usług. AutoComfort często relalizuje tego typu VIP-owskie przewozy dla celebrytów i gwiazd muzyki w ramach dużych eventów. W swoim portfolio przewoźnik ma obsługę m.in. festiwalu Opener czy koncertów takich gwiazd jak Elton John czy Sting.

wynajem busow autocomfort 3

Transport przez duże T… z wizją!

Pomysłowość zespołu AutoComfort i przewidywalność „branży” transportowej w tej firmie bywa zaskakująca. Załoga stale śledzi zapotrzebowanie i oczekiwania podróżujących. W ten sposób w ofercie pojawiają się kolejne usługi, które szybko wpisują się na stałe w działalność przewoźnika. Mowa o choćby przewozach turystycznych dla osób zwiedzających Trójmiasto – grup zorganizowanych czy turystów indywidualnych. Przy tym pracownicy są w stanie zorganizować przewodnika czy zorganizować przejazd na lotnisko, dworzec, do portu.

transport vip gdynia autocomfort

Transport ślubny to kolejne wyjście naprzeciw oczekiwaniom i to nie tylko młodych par w kwestii organizacji luksusowego samochodu na ślub, ale też przewozu dla gości do miejsca ceremonii czy przyjęcia. Można się zdziwić jak bardzo naprzeciw AutoComfort wychodzi w kwestii organizacji ślubu. Jeśli ktokolwiek zażyczy sobie zabytkowego pojazdu czy nawet bryczki konnej na swój najważniejszy dzień w życiu….śmiało, ta firma transportowa to przygotuje.

AutoComfort na dłużej

Transport to codzienność, a każdy człowiek musi się przemieszczać. Jesteśmy przywiązani do pojazdów i uzależnieni od nich, dlatego wielu z nas chce mieć pewność, że codziennie dojedzie w oczekiwane miejsce i problemy ze środkiem lokomocji nie zaburzą codziennego rytmu. Dlatego eksperci z AutoComfort często zachęcają do stałej współpracy i zawiązywania umów na realizację regularnych przewozów. Ta oferta kierowana jest do wspomnianych drużyn sportowych, ale także do szkół (wycieczki, dowozy uczniów do szkół), do hoteli (dla gości – odbiór i transport na lotnisko, dworzec itp.), a także dla agencji eventowych, które często zobligowane są do zorganizowania artystom czy partnerom biznesowym transportu.

Przewozy Biznesowe Autocomfort Gdansk 8

Jeśli chcesz zrealizować swoje największe wymagania w kwestii transportu, dbasz o bezpieczeństwo swoje, pracowników lub partnerów biznesowych, a przede wszystkim zastanawiasz się czy jest jakiekolwiek miejsce, w które NIE dojadą pojazdy AutoComfort – po prostu zapytaj i porozmawiaj z ekspertami na trójmiejskim rynku transportowym.

Przewóz osób AutoComfort Trójmiasto – kontakt

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011
Email: firma@autocomfort.pl