Laguna Medical, czyli nowy wymiar medycyny

0
396
laserowa korekcja wzroku laguna medical Gdynia 2

Długie kolejki do lekarzy, oczekiwanie na zabiegi nawet do kilkunastu miesięcy, kiepska jakość leczenia – czy nie tak kojarzy nam się publiczna opieka zdrowotna? Coraz częściej Polacy sięgają po prywatne usługi medyczne, ale tym samym oczekują naprawdę wysokiej jakości leczenia. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest działalność kliniki Laguna Medical, w dodatku placówka rozpoznała potrzeby społeczeństwa już dwie dekady temu i wciąż rozwija wachlarz usług medycznych.

Dobrym zdrowiem już od dwudziestu lat cieszy się mnóstwo mieszkańców Gdyni i Gdańska, gdzie funkcjonują placówki pod szyldem Laguna Medical. Klinika z sukcesem leczy pacjentów, którzy nie znaleźli ratunku w publicznych gabinetach lekarskich. Jest też oferta dla osób, które szukają niecodziennych, indywidualnych rozwiązań wykraczających poza możliwości powszechnej opieki zdrowotnej.

Klinika okulistyczna Gdynia

Laguna Medical – coś więcej niż poradnia specjalistyczna 

Laguna Medical to jedna z lepiej rozwijających się klinik medycznych w Gdyni i całym Trójmieście. Zespół lekarzy, pielęgniarek i asystentów z dużym doświadczeniem specjalizuje się w wielu dziedzinach szeroko rozumianej medycyny. „Konikami” zespołu są:

  • okulistyka,
  • dermatologia,
  • ortopedia,
  • chirurgia.

operacje okulistyczne Gdynia

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Żaden proces leczenia czy zabieg nie zostaje przeprowadzony bez szczegółowej konsultacji, pakietu badań i analizy w gronie całego zespołu medycznego. Pacjenci cenią sobie takie podejście, bo gwarantuje ono bezpieczeństwo i poszanowanie ich granic. 

W funkcjonowaniu kliniki ważną rolę pełni wysokiej jakości sprzęt oraz personel, który stale poszerza swoje kompetencje. Połączenie niezawodnych technologii z przyjazną atmosferą panującą w centrum medycznym Laguna Medical plasuje klinikę wysoko w rankingach zadowolenia pacjentów. Klinika rozwija sieć swoich usług dzięki współpracy z innymi miastami, takimi jak Warszawa, Bydgoszcz, Toruń czy Piła.

Okulistyka w Laguna Medical

Okulistyka w klinice gra bardzo ważną rolę. To z tego rodzaju usług medycznych niezwykle często korzystają pacjenci. Dlaczego? Lekarze stosują innowacyjne metody, a często nawet pionierskie. Laguna Medical to pierwsza klinika w województwie pomorskim, która z sukcesem przeprowadziła zabieg LASIK, czyli laserową korekcję wad wzroku. Często wykonywane są tu laserowe korekcje wad wzroku, ale także w ofercie są operacje usuwania zaćmy, leczenie starowzroczności, leczenie jaskry, operacje zeza, witrektomię, cross-linking, iniekcje doszklistkowe czy badania okulistyczne. W Laguna Medical kładzie się nacisk na profilaktykę oraz aktualność wszelkich certyfikatów ISO potwierdzających wysokie standardy umiejętności personelu oraz jakości sprzętu medycznego.

Laserowa korekta wzroku

Szeroki wachlarz usług medycznych

Laguna Medical to nie tylko okulistyka. Zarówno dorośli, jak i dzieci otrzymują tu pomoc w leczeniu ortopedycznym. Specjaliści znają się na artroskopii, mikrochirurgii, chirurgii urazowej, orthokine czy leczeniu bólu stawów, zwyrodnień i stanów zapalnych. W ofercie jest też pakiet usług chirurgicznych. Lekarze podejmują się częściowego lub całkowitego wycinania gruczołu tarczycy, operacji i zabiegów związanych z przepukliną, wycinania pęcherzyka żółciowego, witrektomii oraz usuwania hemoroidów. Urologia to następna ważna dziedzina w Laguna Medical. Specjaliści prowadzą konsultacje, badania USG, punkcje wodniaka jądra, cewnikowanie pęcherza oraz wymiana cewników, całkowite lub częściowe obrzezanie, plastykę wędzidełka, wazektomię, wycinanie torbieli najądrza, ocenę płodności, operacje wodniaka jądra czy wszczepianie protezy jądra.

Opinie pacjentów o Laguna Medical

Już tysiące pacjentów zadbało o swoje zdrowie i życie z Laguna Medical. Dzieci, kobiety i mężczyźni oraz seniorzy skorzystali z leczenia oraz z niezwykle ważnej profilaktyki. Tylko w opiniach Google możemy przeczytać takie oto rekomendacje:

Profesjonalna opieka. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Lekarz odpowiedział na każde moje pytanie i niepewność. Wzrok poprawiony, pełna profeska!” – Tomasz

„Profesjonalna obsługa i badania. Zabiegi przeprowadzane wręcz ekspresowo. Opieka po zbiegu również świetna. Wynik zabiegu wspaniały, żona widzi teraz lepiej ode mnie, a soczewki były z nią prawie całe życie. Poza bólem oczu i wrażliwością na światło w początkowych okresach żadnych dolegliwości. Teraz żałuję, że nie zdecydowaliśmy się wcześniej, bo nie było się czego bać.” – Michał

„Często jestem zmuszona korzystać z usług prywatnych placówek medycznych. Wczoraj wykonywałam badania w Laguna Medical w Gdyni i zostałam miłe zaskoczona. W tym miejscu , inaczej niż w innych podobnych miejscach, nie traktuje się pacjenta jak petenta NFZ. Tutaj , szczególnie kadra kierownicza, zarządzająca , dokłada wszelkich starań, aby pacjent był traktowany z należnym mu szacunkiem i uwagą.” – Hanka