Chemmax – nowoczesne rozwiązania w usuwaniu trudnych zanieczyszczeń

0
1612
Zapory i sorbenty Chemmax Gdańsk Pomorskie

Czystość, a co za tym idzie – bezpieczeństwo pracowników oraz klientów to podstawa efektywnego działania firmy niezależnie od reprezentowanej branży.

Sklepy, hotele, restauracje, placówki medyczne – to tylko niektóre przykłady, gdzie dbałość o higienę jest szczególnie ważna. Nawet w miejscach, które w pierwszej chwili nie kojarzą się z czystością – takich jak warsztaty, stocznie, hale przemysłowe – również należy stosować odpowiednie środki usuwające zanieczyszczenia.

Bez względu na to czy prowadzimy małą firmę, wielkie przedsiębiorstwo, czy swoje prywatne gospodarstwo domowe – wybierając środki czystości powinniśmy stawiać na skuteczne, ale zarazem bezpieczne dla nas i środowiska preparaty. Firmą, która w swojej ofercie posiada bogaty asortyment środków likwidujących nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia jest polskie przedsiębiorstwo Chemmax.

Chemia przemysłowa chemia gospodarcza Chemmax PomorskieChemmax – ekologiczne rozwiązania dla biznesu

Chemmax to firma działająca na runku od 2006 roku. Jej dynamiczny rozwój, wciąż poszerzana wiedza i rosnące doświadczenie w branży, sprawiło, że obecnie jako klienci możemy skorzystać z oferty innowacyjnych produktów i usług w zakresie likwidacji nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń.

Działalność firmy obejmuje sprzedaż chemii przemysłowej i gospodarczej przeznaczonej do czyszczenia oraz dezynfekcji różnych powierzchni. Oprócz tego wśród produktów i usług znajdziemy profesjonalne urządzenia laserowe o wyjątkowych możliwościach czyszczących oraz zapory sorbentowe wykorzystywane do usuwania rozlewów ropy na wodach morskich i śródlądowych.

Zapory przeciwrozlewowe Chemmax Gdańsk pomorskieGłównym celem Chemmax jest dostarczanie klientom rozwiązań o wysokim poziomie  skuteczności i bezpieczeństwa. Z tego powodu firma realizuje koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. W praktyce oznacza to umiejętność łączenia sukcesu gospodarczego z ekologią oraz zaspokajaniem potrzeb każdego nowoczesnego człowieka.

Chemmax – oferta skrojona na miarę potrzeb nowoczesnego klienta

Asortyment Chemmax to odpowiedź na potrzeby kontrahentów nastawionych na skuteczne, bezpieczne i przyjazne środowisku rozwiązania. Główne kategorie działalności to:

Chemia przemysłowa – wykorzystywana do usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych, smarów, olejów – wszystkiego z czym nie poradzą sobie ogólnodostępne preparaty. Chemmax jest zarówno jej producentem jak i dystrybutorem.

Chemia gospodarcza – stosowana w gastronomii, hotelach, szpitalach oraz gospodarstwach domowych. Oferta firmy to najwyższej jakości niemieckie preparaty firmy Obermark. Chemmax jest ich jedynym dystrybutorem w Polsce.

Expandi Systems – nowoczesne rozwiązania stosowane w celu ograniczania i neutralizowania niebezpiecznych wycieków: zapory, poduszki, rękawy, maty sorbentowe, sorbenty pływające i sypkie.

Chemmax jest wyłącznym dystrybutorem  sprzętu  światowego lidera w likwidacji rozlewów ropy w naszym kraju.

Specjalistyczne urządzenia laserowe – używane w szeroko rozumianej likwidacji zanieczyszczeń i konserwacji zabytków. Dzięki innowacyjnej technologii, czyszczenie z ich pomocą nie uszkadza materiału i nie zmienia jego geometrii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane urządzenia amerykańskiej marki GC Lasers i jest jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Chemia przemysłowa Gdańsk pomorskie

Usługi – dezynfekcja oraz czyszczenie chemiczne i laserowe powierzchni takich jak: elewacje, tynki, cegła, klinkier, dachy, kostka brukowa, usuwanie graffiti, mycie maszyn, hal przemysłowych, usuwanie rdzy, klejów, plam olejowych, usuwanie glonów, porostów, mchów oraz innych zanieczyszczeń.

Chemmax – najczęściej wybierane produkty

Unikalne receptury oraz wysoka skuteczność oferowanych produktów, sprawiają, że od lat cieszą się one coraz większą popularnością.

Chemia gospodarcza Chemmax Gdańsk

Chemia przemysłowa Gdańsk Pomorskie

W kategorii chemii przemysłowej, wytwarzanej z najlepszej jakości komponentów polskich i zagranicznych, najczęściej wybierane środki to m.in.: uniwersalny i niezawodny Ekolux A2, przeznaczony do uporczywych zatłuszczeń Ekolux D4, czy dedykowany branży automotive Ekolux SB Plus.

Chemia przemysłowa Chemmax Gdańsk pomorskie 2Obecnie z wiadomych względów, dużą popularnością cieszą się także preparaty odkażające: Ekolux D5 niszczący drobnoustroje na dłoniach – w tym również wirusy otoczkowe takie jak coronavirus oraz Ekolux DO – przeznaczony do dezynfekcji posadzek, podłóg, mebli i innych powierzchni.

Chemia przemysłowa Chemmax pomorskie 1Chemia gospodarcza Gdańsk Pomorskie

W dziale chemii gospodarczej często wybierane preparaty to m.in. uniwersalny środek Blue Twister oraz środki przeznaczone do konkretnych powierzchni takie jak Klarolin do szyb, luster i tworzyw sztucznych, czy Fresh – idealny do czyszczenia WC, pisuarów i kabin prysznicowych.

Chemia gospodarcza Chemmax Gdańsk 1Chemmax Gdańsk – atuty firmy

Główne zalety firmy, dzięki którym udaje jej się budować stabilne relacje biznesowe oraz pozyskiwać nowych klientów to wieloletnie doświadczenie w branży, specjalistyczna wiedza, doradztwo techniczne, wysoka jakość produktów i usług, indywidualne podejście do każdego kontrahenta, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Chemmax Gdańsk Pomorskie – opinie

Atuty firmy przekładają się na wymierne korzyści – w tym zadowolenie klientów – przedsiębiorstw prywatnych, instytucji publicznych, zakładów petrochemicznych, platform wiertniczych, stoczni, kolei, firm motoryzacyjnych, spożywczych, zakładów komunikacji miejskiej, straży pożarnych, stacji benzynowych, restauracji, centrów handlowych, czy gospodarstw domowych.

Współpraca z Chemmax to obustronne korzyści, dlatego jeśli szukacie partnera w biznesie, który jest nowoczesną, solidną firmą, a jednocześnie zależy Wam na wsparciu polskich przedsiębiorców, zachęcamy do kontaktu.

Dane kontaktowe Chemmax

Władysława Biegańskiego 4, 80-807 Gdańsk
Adres e-mail: sklep@chemmax.pl
Numer telefonu: +48 603 640 203