Misie Tulisie – przedszkole dla Twojego dziecka

0
2628
przedszkole gdynia misie tulisie slupsk rumia banino 2
przedszkole gdynia misie tulisie slupsk rumia banino 2

Wybór dobrego przedszkola to bardzo ważna decyzja i wielkie emocja dla rodziców oraz dzieci. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, warto wcześniej zapoznać się z ofertą pobliskich placówek i wybrać jak najlepszą opcję. Dobrze jest w takiej sytuacji kierować się opiniami  innych rodziców i dzieci.

przedszkole-gdynia-misie-tulisie-slupsk-rumia-banino

Ich rekomendacje najlepiej świadczą o danym miejscu. Placówką bardzo często polecaną jest sieć przedszkoli i punktów opieki Misie Tulisie. Punkty zlokalizowane są w Gdyni, Gdańsku, Baninie i Słupsku.

Przedszkole Gdynia Misie Tulisie

przedszkole-gdynia-misie-tulisie-slupsk-rumia-banino

Misie Tulisie to przedszkola wpisane do ewidencji szkół niepublicznych, podlegające pod Kuratorium Oświaty. Ich misja to edukacja połączona z kreatywną zabawą, dzięki czemu dzieci rozwijają się w harmonijny i bezstresowy sposób, zdobywając umiejętności, które przydadzą się im  w szkole.

przedszkole-gdynia-misie-tulisie-slupsk-rumia-banino

Dzieci od 1 do 6 roku życia mają zagwarantowaną:

  • przyjazną atmosferę,
  • bogatą ofertę edukacyjną,
  • zajęcia j. angielskiego, hiszpańskiego,
  • zabawy rytmiczno – muzyczne, gimnastyczne, logopedyczne, plastyczne, poznawcze, polonistyczne, matematyczno – logiczne, kulinarne,
  • bajkoterapię,
  • wsparcie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Pegaz (indywidualną diagnozę i terapię logopedyczną diagnozę i terapię pedagogiczną),
  • sale edukacyjne i sypialne oraz place zabaw dostosowane do ich potrzeb.

Misie Tulisie to wykwalifikowana kadra nauczycieli, którzy pracują z pełnym oddaniem i pasją, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Wszystko to sprawia, że maluchy maja idealne warunki do nauki, zabawy i wszechstronnego rozwoju.

przedszkole-gdynia-misie-tulisie-slupsk-rumia-banino

W placówkach obowiązuje ramowy plan dnia – każdy dzień jest dokładnie przemyślany, tak aby dzieci mogły go w pełni wykorzystać. Z pewnością nie ma tu czasu na nudę. Znajdzie się za to pora na naukę, zabawę, odpoczynek i smaczny posiłek.

Zobacz również:

Psychiatra Gdynia
Psycholog dziecięcy w Gdyni