Skuteczna ochrona przed smogiem i alergenami? Wypróbuj maski antysmogowe!

0
2186
certyfikowane maski sportowe

Zima to czas kiedy nasila się problem zanieczyszczonego powietrza. Mimo kampanii edukacyjnych wiele osób pali w kominkach i piecach niedozwolonymi przedmiotami, co odczuwamy wychodząc z domów. Nadchodząca wiosna może być pocieszeniem, ale niestety nie dla alergików. Pylące drzewa i kwiaty utrudniają codzienne funkcjonowanie równie mocno jak miejski smog.

certyfikowana maska sportowaJak się zatem chronić bez względu na porę roku? Najrozsądniejszym obecnie sposobem na ułatwienie sobie życia i ochronę zdrowia jest korzystanie ze specjalnych masek. Dobrze byłoby znaleźć produkt, w którym maska antysmogowa i maska antyalergiczna będą stanowiły „zgrabne” połączenie.

Maski antysmogowe BroyxBardzo zadowalającym jakościowo asortymentem w tej dziedzinie może poszczycić się marka Broyx Polska. Firma powstała z zamiłowania do sportu i aktywnego spędzania czasu, a w swojej ofercie posiada m.in. maski antysmogowe. Wymagający klienci znajdą tu certyfikowane maski sportowe, zapewniające niskie opory oddychania i wysoki poziom filtracji.

maska antyalergiczna BroyxMaski Broyx to skuteczna ochrona przed:

  • pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,
  • aerozolami,
  • smogiem,
  • alergenami wziewnymi,
  • benzopirenem.

Swoje działanie zawdzięczają one czterowarstwowemu, wymiennemu filtrowi z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%.

Maski broyx polskaAby ułatwić użytkownikom wybór, produkty Broyx możemy podzielić na 2 grupy. Oferta firmy to:

– Maska antysmogowa BROYX ALFA – dzięki ażurowej włókninie poliestrowej gwarantującej wysoką paroprzepuszczalność i odprowadzanie potu na zewnątrz, sprawdzi się lepiej w cieplejsze dni,

– Maska antysmogowa BROYX DELTA – dzięki neoprenowi chroniącemu przed zimnem i dodatkowemu mocowaniu na uszy, sprawdzi się w chłodniejsze dni.

Wszystkie maski Broyx, wyróżnia wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie badania i certyfikacja zostały wykonane w  wiodącym ośrodku w Polsce tj. Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Łodzi.

Maska Broyx