Jaką czapkę do biegania wybrać na wiosnę?

0
1750
czapki ze sluchawkami bluetooth 13

Wiosna to czas kiedy po zimnych miesiącach wielu z nas wraca do regularnych treningów. Niestety polski klimat sprawia, że nawet w kwietniu i maju trzeba liczyć się z pogodowymi niespodziankami – deszczem, czasem nawet śniegiem czy gradem – do tego bywa wietrznie.

czapki ze sluchawkami bluetooth 15

Bardzo ważna jest więc odpowiednia odzież – w tym nakrycie głowy, które uchroni nas przed infekcjami, np. przewianymi zatokami. Kupując czapkę na wiosnę, powinniśmy poza odpowiednim rozmiarem zwrócić uwagę na to aby była wykonana z dobrego materiału.

Czapki ze słuchawkami

Nie może być za gruba – dlatego wełniane modele z pomponami raczej odpadają. Czapka do biegania na wiosnę powinna być lekka, cienka, bez dodatkowego ocieplenia. Ważny jest też fason – dobrze, żeby przylegała do głowy, nie może być za luźna. Dla tych, którzy mają długie włosy, są też specjalne czapki z wycięciem.

czapki ze sluchawkami bluetooth 25

Warto zainwestować w sprawdzoną markę, a nie produkt, który posłuży nam jeden sezon lub do pierwszego prania. Jednorazowa większa inwestycja to zawsze lepszy wybór niż kupowanie co kilka tygodni nowej czapki.

Czapki ze słuchawkami bluetooth

Hitem wśród biegaczy i osób lubiących aktywne spędzane czasu, są czapki ze słuchawkami bluetooth. Jakość wykonania, estetyka, funkcjonalność – wszystko to znajdziemy w jednym produkcie.

czapki ze sluchawkami bluetooth 17

Czapki ze słuchawkami nie dość, że ochronią nas przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, to jeszcze umożliwiają wygodne słuchanie muzyki w trakcie treningu. Nie musimy martwić się wypadającymi z uszu lub zsuwającymi się słuchawkami.

czapki ze sluchawkami bluetooth 36

Oprócz tego, możemy prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności angażowania rąk – co jest szczególnie przydatne w chłodne dni.

czapki ze sluchawkami bluetooth 16

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla użytkowników jest fakt, że  oprócz tego, że sama czapka wykonana jest z wysokiej jakości materiału, słuchawki dorównują jej w kwestii jakości dźwięku.

Czapki bluetooth

Ponadto producent umożliwia stworzenie własnego spersonalizowanego projektu – słuchawki można w łatwy sposób wyjąć i przełożyć do innej czapki. Dzięki temu mamy okazję pobawić się kolorami i stworzyć ciekawy element sportowej stylizacji.

Osoby lubiące biegać w rytm ulubionej muzyki, koniecznie, powinny wypróbować w wiosennym treningu czapki ze słuchawkami.  Zadowolenie gwarantowane!