Access Cosciousness®, Access Bars® i Symfonia Możliwości – rozpocznij rok z nową energią dla siebie i całej rodziny

0
787
Access Bars Natural Flow

Nieustające problemy współczesnego świata, gonitwa, stres…to wszystko sprawia, że spada jakość życia i wielu z nas zaczyna szukać wsparcia w poszukiwaniu komfortu codzienności. Mowa nie tylko o osobach dorosłych, ale też dzieciach, które po pandemii i zdalnym nauczaniu, a także „przeniesieniu” życia do sieci przestały radzić sobie z relacjami.

Maja Ławicka z Natural Flow przedstawia Access Cosciousness®, Access Bars® i Symfonię Możliwości – najlepsze metody do pracy nad sobą, które dodają nowej energii, w sam raz na nowy rok.

 

Natural Flow – sesje, szkolenia, terapie i wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć lepiej żyć

Natural Flow w Gdańsku od lat z sukcesem zapewnia niekonwencjonalne metody terapii i sesji polepszających jakość życia, pozwalających odnaleźć siebie i pracować nad sobą. W życiu pełnym stresu, problemów, toksycznych relacji i wypalenia, proponowane przez Maję Ławicką rozwiązania zyskują na znaczeniu i wymiernie wpływają na życie pacjentów. Jak? Metody takie jak Access Cosciousness®, Access Bars® i Symfonia Możliwości, o których za moment będzie więcej, to tylko niektóre z technik proponowanych osobom dorosłym i dzieciom, którzy nie znaleźli pomocy w konwencjonalnej medycynie czy psychologii. Tylko niektóre dolegliwości, na które pozytywnie wpływają wspomniane metody to chroniczne zmęczenie, wypalenie zawodowe, kompleksy i bóle.

Kurs Access Bars Gdansk 7

Maja Ławicka, założycielka Natural Flow pracuje z ludźmi już prawie dwadzieścia lat. Jest certyfikowaną specjalistką:

  • Access Bars®,
  • Access Cosciousness®,
  • Access Energetic Facelift®,
  • Access Body Process®,

prowadzi sesje pracy manualnej z ciałem, sesje facylitujące, terapię czaszkowo-krzyżową, masaż Kobido oraz sesję SOP – Symfonia Możliwości.

Maja Lesinska Natural Flow Gdansk 4

Czym jest i dla kogo Access Cosciousness®?

Access Cosciousness® to sesje dedykowane wszystkim, którzy czują, że ich życie wymknęło się spod kontroli, ale nie wiedzą jak wrócić na prawidłowe tory i znów zacząć czerpać satysfakcję, zadowolenie i przede wszystkim spokój.

Access Cosciousness Natural Flow

W czasie szkolenia Access Cosciousness® pacjent ma cel osiągnięcia Świadomości i Jedności, czyli umiejętności bycia obecnym w każdym aspekcie swojego życia, bez oceniania niczego, za to z pełną akceptacją tego, co zsyła los. Brak tendencji oceniania kogokolwiek lub czegokolwiek pozwala lepiej spojrzeć na rzeczywistość, daje szansę na kreowanie i kontrolowanie wszystkiego w życiu. Sesje Access Cosciousness® otwierają umysł, rozluźniają ciało. Szkolenia w Natural Flow prowadzone są indywidualnie i świetnie uzupełniają się z innymi technikami: Access Bars® i Access Energetic Facelift®.

Access Bars® dla dzieci – jak przebiega i czy to bezpieczne?

Dzieci nie mają we współczesnym świecie łatwiej niż dorośli. Zdalne nauczanie (w czasie pandemii), obecność w otoczeniu licznej elektroniki (komputery, smartfony, tablety, konsole), relacje budowane częściej on-line niż w rzeczywistym świecie, a na to wszystko często problemy rodzinne i stres przekładany z rodziców na dzieci…

Access bars dla dzieci Natural Flow

Metoda Access Bars®, która polega na dotykaniu głowy w 32 odpowiednich punktach, w których kumulują się stres, powody frustracji, oceny innych osób na nasz temat, powody bezsenności i przemęczenia jest dedykowana zarówno dorosłym, jak i dzieciom. To bezpieczne, bo delikatny dotyk terapeutki powoduje rozładowanie złych napięć, a dalej – oczyszczenie, rozluźnienie, spokój, tak bardzo potrzebne i oczekiwane nie tylko przez dorosłych, ale i mniejszych ludzi.

Access Bars® dla dzieci i nastolatków przebiega nieco inaczej, przede wszystkim krócej, bo około 15 minut. Tyle wystarczy, by osiągnąć pierwsze efekty. Dlaczego warto zabrać dziecko na Access Bars®? Efekty są szybko zauważalne, ale – co najważniejsze – na długo się utrzymują, aż w końcu pozwalają osiągnąć dziecku gruntowną zmianę.

Najważniejsze potwierdzone efekty u dzieci i nastolatków po Access Bars® to:

  • łatwość nawiązywania relacji w bezpośredniej komunikacji,
  • lepsza koncentracja i przyswajanie wiedzy,
  • poprawa kreatywności,
  • wzrost pewności siebie i samodzielności,
  • zanik moczenia się (jeśli występowało u dziecka),
  • rozluźnienie, niwelacja stresu, poprawa jakości snu.

Access Bars

Szkolenia Access Bars® – pracuj sam ze swoim dzieckiem

Jeśli ktoś woli sam pracować ze swoim dzieckiem, może nauczyć się metody Access Bars®. Szkolenie u Mai Lesińskiej jest jednodniowe, można w nim uczestniczyć ze swoją pociechą. Wspólnie nauczycie się techniki dotyku 32 punktów na głowie i w zaciszu domowym osiągnięcie upragnione efekty dla dziecka, ale i dla całej rodziny.

Szkolenia Access Bars

Symfonia Możliwości, czyli taniec z energią

Ubiegłoroczne, nietypowe szkolenie, w którym brała udział Maja Ławicka i możliwość przeżycia na własnej skórze inicjacji Symfonii Możliwości (z ang. Symphony od Posibillities) zainspirowało założycielkę Natural Flow do wprowadzenia tego rodzaju sesji energetycznej do swojej oferty. Taniec z energią – jak mówi sama Maja – nie jest typową terapią ani sesją uzdrawiającą.

Symfonia Możliwości to sesja energetyczna, podczas której pobudzane są pola magnetyczne pacjenta., w których zachodzą oczekiwane zmiany. Jak podkreśla Maja Ławicka, wszystko co tworzymy, myślimy, czujemy – wytwarza pole magnetyczne i możemy osiągnąć nad tym kontrolę, jeśli stworzymy do tego odpowiednią przestrzeń. Tematami sesji, nad którymi chcemy pracować i wprowadzać zmiany mogą być sytuacje z życia, relacje z ludźmi, problemy (finansowe, zawodowe).

Kurs Access Bars Gdansk 3

Symfonia Możliwości najlepiej sprawdza się jako sesja bezpośrednia, ale jest dostępna także w formule on-line. O szczegóły zapytaj w Natural Flow w Gdańsku przy ul. Kazimierza Porębskiego 9 lub sprawdź na stronie natural-flow.pl, gdzie znajduje się także formularz kontaktowy.