Osiedle Hiszpańskie – atrakcyjna lokalizacja blisko centrum

5
220
opinie-o-osiedlu-hiszpanskim-10

Gdańsk Południe to coraz chętniej wybierany przez osoby szukające mieszkania, obszar miasta. Z miesiąca na miesiąc, lokalna infrastruktura rozwija się, przybywa nowych osiedli i punktów handlowo – usługowych, polepsza się również stan dróg, powstają ścieżki rowerowe…, a władze miasta Gdańska zapowiadają kolejną rozbudowę. Można by tak długo wymieniać.

Osiedle Hiszpańskie opinie

opinie-o-osiedlu-hiszpanskim-9

Jednym z najchętniej wybieranych w tej okolicy jest Osiedle Hiszpańskie, które zdobywa bardzo pochlebne opinie mieszkańców. Powstały już 2 budynki: „Madryt” i „Barcelona” , których mieszkańcy potwierdzają walory lokalizacji, jak i samego osiedla.

osiedle-hiszpankie-opinie-13

Osoby, które zdecydowały się na zakup mieszkania na Osiedlu Hiszpańskim, przedstawiają na jego temat same pozytywne opinie:

Osiedle jest bardzo spokojne, jednocześnie dobrze skomunikowane. Szybko można dostać się do Centrum”. Anka

Wielkim plusem jest rozwijająca się infrastruktura. W pobliżu mamy mnóstwo sklepów i innych ważnych punktów- np. przedszkole, czy przychodnia”. Edyta i Jarek

Osiedle idealnie skomunikowane. Blisko do centrum i do obwodnicy Trójmiasta”. Jurek

Osiedle bardzo zaciszne, można powiedzieć na peryferiach, ale jednocześnie blisko do centrum Gdańska, także jest to super kompromis”. Rafał Z.

osiedle-hiszpanskie-opinie-6 osiedle-hiszpanskie-opinie-6

Opinie o Osiedlu Hiszpańskim zdecydowanie zachęcają kolejne osoby do sprawdzenia oferty mieszkań, co podkreśla obsługa biura sprzedaży. Zainteresowanie jest bardzo duże – zarówno wśród singli jak i młodych małżeństw z dziećmi. W budowie obecnie jest 3 budynek „Sevilla”, w którym oferta coraz szybciej się redukuje, ponieważ w dużym tempie zostały sprzedane mieszkania.

Opinie o Osiedlu Hiszpańskim

opinie-o-osiedlu-hiszpanskim-10

Rzeczywiście lokalizacja sprawia, że jest to miejsce warte uwagi. Bliska odległość do centrum, obwodnicy Trójmiasta, szybki dojazd na Kaszuby, powstająca trasa rowerowa i wiele punktów handlowo usługowych takich jak sklepy, przedszkola, siłownie – sprawiają, że osiedle staje się samowystarczalnym „miasteczkiem”.

opinie-o-osiedlu-hiszpanskim-8

opinie-o-osiedlu-hiszpanskim-5

opinie-o-osiedlu-hiszpanskim-7

Wszystkie codzienne sprawy można tu załatwić na miejscu, bez konieczności przemieszczania się. Nie można również narzekać na nudę. Wiosną i latem ze względu na otoczenie łąk i lasów, okolica zyskuje na atrakcyjności, nowo powstałe tereny rekreacyjne oddalone zaledwie 15 min w kierunku zbiorników retencyjnych umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Osiedle Hiszpańskie to idealne miejsce dla osób, które chcą uniknąć wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie być blisko centrum np. ze względu na miejsce pracy i dogodne dojazdy. Jeśli ktoś szuka takiego kompromisu, koniecznie powinien zapoznać się z ofertą dewelopera 4INVEST.

osiedle hiszpańskie nowe mieszkania

Zapraszamy do Biura Sprzedaży

Adres:
80-835 Gdańsk, ul. Szeroka 127
Godziny otwarcia Biura:
poniedziałek : 10 – 18
wtorek – piątek : 9 – 17
Telefony:
E- mail – biurosprzedazy@osiedlehiszpanskie.pl
Strona internetowa: www.osiedlehiszpanskie.pl

Zapraszamy na wizyty na Osiedlu

Adres:
80-180 Gdańsk, ul. Czermińskiego
przy Osiedlu (za C.H. Rental Park)
W sezonie zimowym Pawilon nieczynny:
zapraszamy do biura sprzedaży w centrum Gdańska.

 

5 KOMENTARZE

  1. Fakt, że lokalizacja zyskuje na atrakcyjności z każdym rokiem. Dużo się tam buduje i w zasadzie jest to już takie samowystarczalne „miasteczko”. Wszystko co potrzeba jest pod ręką. 🙂

  2. Duży plus, że tam teraz działają ze spalarnią odpadów, tzn ten Port Czystej Energii Powstanie i odpady nie będą składowane tak długo, tylko spalane regularnie. Zniknie problem nieprzyjemnego zapachu.

    • To raz, a dwa, że kompostownia nowa też powstaje- zadaszona, więc rzeczywiście jest duża szansa, że mozna będzie oddychać czystszym powietrzem 🙂

      Ogólnie Osiedle Hiszpańskie bardzo spoko.

  3. Gdańsk Południe to takie do niedawna niedocenione miejsce moim zdaniem. A tu jest przecież pięknie! 🙂 Bardzo fajnie, że nowe osiedla tu powstają bo naprawdę przyjemnie jest mieszkać w takich nieco sielskich klimatach a jednak blisko centrum i wygodnie z dojazdem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here