Nadchodzi lato – pozbądź się rozstępów!

0
1611
Jak pozbyć się rozstępów instytut babiana gdansk 4

Rozstępy to nieestetyczne zmiany, które najczęściej powstają na udach, pośladkach, brzuchu i piersiach. Pojawiają się u wielu kobiet w ciąży, u osób, którym gwałtownie zmieniła  się masa ciała, a także jako efekt uboczny zbyt intensywnych treningów sportowych.  Niestety tzw. domowymi sposobami ciężko się ich pozbyć i wiele osób myśli, że jest skazana na czerwone lub białe prążki na ciele do końca życia.

Jak pozbyć się rozstępów?

Jak pozbyć się rozstępów instytut babiana gdansk 3

Na szczęście okazuje się, że z pomocą profesjonalistów, odpowiedniego sprzętu i preparatów można znacznie zniwelować a nawet całkowicie zlikwidować rozstępy – wszystko zależy od ich wielkości i głębokości.

Jeśli borykacie się z tym problemem i chcielibyście pozbyć się go raz na zawsze, poniżej przedstawiamy skuteczne zabiegi, którym warto poddać się u dobrych kosmetologów.

Skuteczne zabiegi na rozstępy

Jak pozbyć się rozstępów instytut babiana gdansk 2

– EVRF – dzięki tej metodzie można znacznie zmniejszyć widoczność rozstępów.  Zabieg wykorzystuje zjawisko termoablacji, czyli redukcji zmian skórnych z użyciem energii cieplnej. Punktowo rosnąca temperatura w naczyniu jest osiągana dzięki emisji do jego wnętrza fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej. Impuls elektryczny prądu RF dostarczany jest bezpośrednio do skóry właściwej.

Energia w czasie zabiegu doprowadzana jest przy pomocy mikroigły. Efektem jest stymulacja fitoblastów do produkcji nowego kolagenu. Skóra nakłuwana specjalistyczna igłą, jest uszkadzana i pobudzana do regeneracji. W miejscach zabiegu pojawiają się strupki, a po 3-4 tygodniach widać efekty.

– Mezoterapia mikroigłowa – jest to bezpieczny, nowoczesny zabieg, wykonywany z użyciem dermarollera. Podobnie jak w przypadku wyżej opisywanej procedury, wykonuje się tu delikatne nakłucia. Różnica jest taka, że wprowadza się do skóry preparat z substancjami odżywczymi i stymulującymi. Dzięki tej metodzie pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny, co korzystnie wpływa na proces gojenia się skóry i znikanie rozstępów. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.

Polecamy: 

Ziołowa apteka internetowa
Ziołowe porady zdrowotne Naturalnie Zdrowi

Jak pozbyć się rozstępów instytut babiana gdansk 1

Osoby, którym nie pomogły kremy i zabiegi stosowane w domowym zaciszu, powinny koniecznie spróbować profesjonalnych metod, ponieważ gwarantują one znaczne poprawienie wyglądu skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here