Translator.pl – biuro tłumaczeń w Trójmieście

9
162
biuro-tlumaczen-bs-gdynia-gdansk-translator-pl

28W dzisiejszych czasach prowadzenie swojej firmy, praca w dużej instytucji, kontakty biznesowe, wymagają od nas znajomości języków obcych. Kiedy nie czujemy się pewnie, a sytuacja wymaga perfekcyjnej znajomości języka – najlepiej w konkretnej branży, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia tłumaczy.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Trójmiasto pomorskie

tlumacze-przysiegli-pomorskie-gdynia-gdansk-bs-translator-pl

Miejscem godnym polecenia w tej dziedzinie jest działające od 30 lat biuro tłumaczeń Translator.pl z Trójmiasta. Jest to firma zatrudniająca tłumaczy angielskiego, niemieckiego,francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, rosyjskiego i czeskiego.

biuro-tlumaczen-bs-trojmiasto-gdansk-gdynia-translator-pl

Trzy dekady działalności to zaufanie tysięcy klientów, którzy od pokoleń polecają usługi biura kolejnym osobom. Niegdyś informacje przekazywane były pocztą pantoflową, dzisiaj wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „biuro tłumaczeń Gdańsk”, „tłumaczenia angielski Gdynia” i firma Translator.pl pojawia się jako jedna z pierwszych, co świadczy o jej szerokim zasięgu.

biuro-tlumaczen-bs-gdynia-gdansk-translator-pl

Pracownicy Translatora specjalizują się przede wszystkim w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentów – związanych z prawem cywilnym, rodzinnym, bankowym, gospodarczym, administracyjnym. Tłumaczone są również dokumenty medyczne, techniczne, samochodowe, świadectwa, dyplomy i wiele innych.

biuro-tlumaczen-bs-gdansk-gdynia-tlumacze-translator-pl

Cały zespół to tłumacze przysięgli, dlatego nie ma problemu, aby uzyskać tłumaczenia wierzytelne. Aby ułatwić klientom kontakt biuro tłumaczeń ma swoją siedzibę w Gdańsku i Gdyni. Możliwa jest również współpraca całkowicie zdalna za pomocą poczty elektronicznej, co zapewnia komfort osobom spoza Trójmiasta.

Tłumacz Gdańsk

tlumacze-przysiegli-pomorskie-biuro-tlumaczen-translator-pl

Translator.pl oferuje również tłumaczenia ustne – tłumacz dojeżdża we wcześniej ustalone miejsce – na terenie Polski i zagranicą. Oprócz świetnej znajomości języków obcych, każdy z tłumaczy specjalizuje się w konkretnej dziedzinie m.in.:- prawa, medycyny, tłumaczeń technicznych – dzięki czemu ich usługi wyróżnia najlepsza jakość i dokładność.

tlumacze-przysiegli-pomorskie-biuro-tlumaczen-trojmiasto-gdansk-gdynia-bs-translator-pl

Wszystkie osoby zatrudnione są w firmie na stałe, dzięki czemu mogą doskonalić swój warsztat i zapewnić klientom rzetelne tłumaczenia, co jest trudniejsze do uzyskania przez tzw. „wolnych strzelców”.

biuro-tlumaczen-bs-trojmiasto-gdansk-gdynia-translator-pl

Zamawiając tłumaczenia w biurze Translator, mamy gwarancję terminowości – zdarza się także, że teksty dostarczane są klientowi przed wyznaczonym terminem – o czym jest wcześniej informowany.

biuro-tlumaczen-bs-gdansk-gdynia-tlumacze-translator-pl

Biuro tłumaczeń – zarówno w Gdańsku i Gdyni to połączenie doświadczenia, nowoczesnego podejścia do klienta i rzetelności.

biuro-tlumaczen-bs-gdynia-gdansk-trojmiasto-pomorskie3-1

Osoby chcące poznać szczegóły oferty zachęcamy do kontaktu z firmą.

bs-translator-pl-gdansk-gdynia-trojmiasto

Dane kontaktowe:

Biuro w Gdańsku:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Grunwaldzka 102 pok 18
80-244 Gdańsk
tel/fax +48 58 346 02 91
tel/fax +48 58 344 16 05
kom. +48 530 313 717
skype: translator.gdansk
email: ste@translator.pl
Czynne pn.-pt. 9:00 – 16:00

Biuro w Gdyni:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Starowiejska 28 pp
81-356 Gdynia
tel. +48 58 620 50 72
fax +48 58 661 22 10
kom. +48 883 63 66 69
skype: translator.gdynia
email: biuro@translator.pl
Czynne pn.-pt. 8:15 – 16:00

Polecamy:

www.translator.pl

Zobacz również:

Broker ubezpieczeniowy Guardian Progress

 

9 KOMENTARZE

  1. Korzystam z ich tłumaczeń regularnie i mogę wszystkim polecić. Zawsze na czas, ceny przyzwoite jak na nasz trójmiejski rynek, tłumaczenia bezbłędne, bardzo dokładne. No polecam 🙂

  2. Jak mieszkałam w Gdyni to tłumaczyłam u nich ważne dokumenty. Teraz wyprowadziłam się do Warszawy i na szczęście można mailowo wszystko załatwić, bo też potrzebowałam dobrego tłumacza norweskiego, byłam nawet gotowa przyjechać do Gdyni, ale nie trzeba było. Bardzo fajna opcja tłumaczeń zdalnie.

  3. Na stronę translator.pl trafiłam zupełnie przez przypadek, a czemu? bo nikt w Trójmieście nie chciał się podjąć tłumaczenia ustnego na sprawie sądowej:/

  4. Najlepsi w Trójmieście! To biuro ma już chyba 100 lat, bo ojciec mówił mi, że tam chodził też po tłumaczenia, a teraz ja jestem ich klientem 🙂 Poważnie to naprawdę rzetelni tłumacze, rzadko takich ludzi można spotkać. Mają pozytywnego bzika na punkcie swojej pracy. Polecam z czysty sumieniem.

  5. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale chciałem bardzo podziękować pracownikom tego biura za przetłumaczenie mojej dokumentacji medycznej w trybie pilnym. To była bardzo ważna sprawa nie cierpiąca zwłoki. Polecam wszystkim za fachowe ale i zwykłe ludzkie podejście.

  6. Dobrze wiedzieć, bo potrzebuje tłumacza do ważnych dokumentów 🙂 Słyszałam o tej firmie i właśnie szukałam opinii 🙂 Akurat mam blisko do tego biura w Gdańsku 🙂

  7. Najlepsi z najlepszych. 30 lat na rynku to dużo mówi, a drzwi się nie zamykają – wiem bo mieszkam niedaleko biura w Gdyni. Sam korzystałem już 3 razy, czasem potrzebuję tłumaczeń technicznych i nigdy mnie nie zawiedli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here