Translator.pl – biuro tłumaczeń w Trójmieście

8
350
Biuro tłumaczeń BS Gdańsk Gdynia Trójmiasto translator.pl
Biuro tłumaczeń BS Gdańsk Gdynia Trójmiasto translator.pl

28W dzisiejszych czasach prowadzenie swojej firmy, praca w dużej instytucji, kontakty biznesowe, wymagają od nas znajomości języków obcych. Kiedy nie czujemy się pewnie, a sytuacja wymaga perfekcyjnej znajomości języka – najlepiej w konkretnej branży, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia tłumaczy.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Trójmiasto pomorskie

tlumacze-przysiegli-pomorskie-gdynia-gdansk-bs-translator-pl

Miejscem godnym polecenia w tej dziedzinie jest działające od 30 lat biuro tłumaczeń Translator.pl z Trójmiasta. Jest to firma zatrudniająca tłumaczy angielskiego, niemieckiego,francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, rosyjskiego i czeskiego.

biuro-tlumaczen-bs-trojmiasto-gdansk-gdynia-translator-pl

Trzy dekady działalności to zaufanie tysięcy klientów, którzy od pokoleń polecają usługi biura kolejnym osobom. Niegdyś informacje przekazywane były pocztą pantoflową, dzisiaj wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „biuro tłumaczeń Gdańsk”, „tłumaczenia angielski Gdynia” i firma Translator.pl pojawia się jako jedna z pierwszych, co świadczy o jej szerokim zasięgu.

biuro-tlumaczen-bs-gdynia-gdansk-translator-pl

Pracownicy Translatora specjalizują się przede wszystkim w tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentów – związanych z prawem cywilnym, rodzinnym, bankowym, gospodarczym, administracyjnym. Tłumaczone są również dokumenty medyczne, techniczne, samochodowe, świadectwa, dyplomy i wiele innych.

biuro-tlumaczen-bs-gdansk-gdynia-tlumacze-translator-pl

Cały zespół to tłumacze przysięgli, dlatego nie ma problemu, aby uzyskać tłumaczenia wierzytelne. Aby ułatwić klientom kontakt biuro tłumaczeń ma swoją siedzibę w Gdańsku i Gdyni. Możliwa jest również współpraca całkowicie zdalna za pomocą poczty elektronicznej, co zapewnia komfort osobom spoza Trójmiasta.

Tłumacz Gdańsk

tlumacze-przysiegli-pomorskie-biuro-tlumaczen-translator-pl

Translator.pl oferuje również tłumaczenia ustne – tłumacz dojeżdża we wcześniej ustalone miejsce – na terenie Polski i zagranicą. Oprócz świetnej znajomości języków obcych, każdy z tłumaczy specjalizuje się w konkretnej dziedzinie m.in.:- prawa, medycyny, tłumaczeń technicznych – dzięki czemu ich usługi wyróżnia najlepsza jakość i dokładność.

tlumacze-przysiegli-pomorskie-biuro-tlumaczen-trojmiasto-gdansk-gdynia-bs-translator-pl

Wszystkie osoby zatrudnione są w firmie na stałe, dzięki czemu mogą doskonalić swój warsztat i zapewnić klientom rzetelne tłumaczenia, co jest trudniejsze do uzyskania przez tzw. „wolnych strzelców”.

biuro-tlumaczen-bs-trojmiasto-gdansk-gdynia-translator-pl

Zamawiając tłumaczenia w biurze Translator, mamy gwarancję terminowości – zdarza się także, że teksty dostarczane są klientowi przed wyznaczonym terminem – o czym jest wcześniej informowany.

biuro-tlumaczen-bs-gdansk-gdynia-tlumacze-translator-pl

Biuro tłumaczeń – zarówno w Gdańsku i Gdyni to połączenie doświadczenia, nowoczesnego podejścia do klienta i rzetelności.

biuro-tlumaczen-bs-gdynia-gdansk-trojmiasto-pomorskie3-1

Osoby chcące poznać szczegóły oferty zachęcamy do kontaktu z firmą.

bs-translator-pl-gdansk-gdynia-trojmiasto

Dane kontaktowe:

Biuro w Gdańsku:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Grunwaldzka 102 pok 18
80-244 Gdańsk
tel/fax +48 58 346 02 91
tel/fax +48 58 344 16 05
kom. +48 530 313 717
skype: translator.gdansk
email: ste@translator.pl
Czynne pn.-pt. 9:00 – 16:00

Biuro w Gdyni:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Starowiejska 28 pp
81-356 Gdynia
tel. +48 58 620 50 72
fax +48 58 661 22 10
kom. +48 883 63 66 69
skype: translator.gdynia
email: biuro@translator.pl
Czynne pn.-pt. 8:15 – 16:00

Polecamy:

www.translator.pl

Zobacz również:

Broker ubezpieczeniowy Guardian Progress

 

8 KOMENTARZE

  1. Korzystam z ich tłumaczeń regularnie i mogę wszystkim polecić. Zawsze na czas, ceny przyzwoite jak na nasz trójmiejski rynek, tłumaczenia bezbłędne, bardzo dokładne. No polecam 🙂

  2. Na stronę translator.pl trafiłam zupełnie przez przypadek, a czemu? bo nikt w Trójmieście nie chciał się podjąć tłumaczenia ustnego na sprawie sądowej:/

  3. Najlepsi w Trójmieście! To biuro ma już chyba 100 lat, bo ojciec mówił mi, że tam chodził też po tłumaczenia, a teraz ja jestem ich klientem 🙂 Poważnie to naprawdę rzetelni tłumacze, rzadko takich ludzi można spotkać. Mają pozytywnego bzika na punkcie swojej pracy. Polecam z czysty sumieniem.

  4. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale chciałem bardzo podziękować pracownikom tego biura za przetłumaczenie mojej dokumentacji medycznej w trybie pilnym. To była bardzo ważna sprawa nie cierpiąca zwłoki. Polecam wszystkim za fachowe ale i zwykłe ludzkie podejście.

  5. Dobrze wiedzieć, bo potrzebuje tłumacza do ważnych dokumentów 🙂 Słyszałam o tej firmie i właśnie szukałam opinii 🙂 Akurat mam blisko do tego biura w Gdańsku 🙂

  6. Najlepsi z najlepszych. 30 lat na rynku to dużo mówi, a drzwi się nie zamykają – wiem bo mieszkam niedaleko biura w Gdyni. Sam korzystałem już 3 razy, czasem potrzebuję tłumaczeń technicznych i nigdy mnie nie zawiedli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here