Silk Epoque – poznaj niesamowity świat jedwabiu

0
516
silk-epoque-swiat-jedwabiu

Nienachalny połysk, miękkość, elegancjaUbrania pachnące luksusem…Taki efekt może dać jedynie wyjątkowy materiał. Jedwab – bo o nim mowa – tkanina z bogatą historią, synonim dobrego stylu, wciąż cieszy się popularnością wśród osób ceniących piękno i wygodę.

Świat jedwabiu Silk Epoque

Właśnie z miłości do jedwabiu i pasji do projektowania, powstało atelier Silk Epoque – wyjątkowe miejsce, owoc wieloletnich marzeń, w którym powstają wyjątkowe ubrania oraz elementy wyposażenia wnętrz. Silk Epoque to wielkie doświadczenie, ciężka praca i niesamowity zmysł estetyczny właścicielki – Olgi Ziemiann.

Oferta Silk Epoque to zainspirowane pięknem kwiecistych ogrodów oraz zagranicznych wojaży ubrania oraz lampy. Wykorzystywane materiały sprowadzane są głównie z Azji i Włoch.  Wyróżnia je najwyższa jakość co zauważalne i odczuwalne jest przy pierwszym kontakcie z tkaniną.

Silk Epoque by Olga Ziemann

W butiku można kupić odzież z autorskich kolekcji – kreacje odświętne jak i na co dzień oraz ręcznie malowane jedwabne abażury. Dbałość o najmniejsze detale – precyzyjnie doszywane falbanki, koronki, ręcznie robione róże – wszystko to sprawia, że produkty Olgi Ziemiann i jej zespołu są naprawdę unikatowe.

Oprócz ubrań – sukienek, tunik, bluzek, czy spodni – na szczególną uwagę zasługują wspomniane już jedwabne lampy, wykonywane na wzór modeli sprzed 150 lat. Tworzył je wtedy w Wenecji genialny artysta hiszpańskiego pochodzenia – Mariano Fortuna.

Jedwabne lampy Silk Epoque

Odtworzenie lamp i ich niesamowitego piękna zajęło bardzo dużo czasu. Dzięki pracy i umiejętnościom  całego  zespołu można je teraz oglądać w salonie w Gdyni Orłowie.

silk-epoque-swiat-jedwabiu

Osoby zainteresowane ofertą, zachęcamy do odwiedzenia Silk Epoque.

 

Dane kontaktowe:

Orłowska 53A
81-522 Gdynia
silk-epoque.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here