Gdańsk Południe – Osiedle Wolne Miasto

0
238
Wolne Miasto4
Wolne Miasto4

Osiedle Wolne Miasto Gdańsk Południe informacje o inwestycji

Eco  to kolejny deweloper, który  postanowił wykorzystać potencjał południowej części Gdańska.

wolne miasto gdansk poludnie
Źródło: strona inwestora

Dane kontaktowe firmy:
Eco-Classic Sp. z o.o.
ul. Bukowińska 24A
02-703 Warszawa
Tel.: + 48 22 380 11 11
Biuro w Gdańsku:
ul. Cedrowa 27(wjazd od ul. Kartuskiej)
Gdańsk
Tel.: 58 728 49 49
e-mail: biuro@wolnemiasto.pl

wolne miasto mieszkania gdansk
Źródło: strona inwestora

Osiedle Wolne Miasto Gdańsk Południe lokalizacja

Osiedle, które budują to Wolne Miasto . Przedsięwzięcie zostało rozłożone na etapy- prace rozpoczęły się  od ulicy Cedrowej i posuwają się w głąb działki. Część inwestycji została już oddana do użytku, kolejna przewidywana jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Wolne Miasto to docelowo 1200 mieszkań w niskiej zabudowie. Oprócz tego place zabaw, parkingi, tereny zielone oraz lokale handlowo- usługowe-sklepy, poczta, sale fitness, kawiarenki itp. Wszystko zaprojektowane jest tak, aby pozostawać w harmonii z otoczeniem- projekt zakłada stworzenie terenów rekreacyjnych, zielonych skwerków, a nawet sadu owocowego.

Wolne Miasto osiedle gdansk
Źródło: strona inwestora

Mieszkania rozmieszczone są w 2 budynkach- A i B– składają się z 4 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej- przeznaczonej na garaż. Budynki są estetyczne, funkcjonalne i charakteryzują się wysokim standardem zastosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Wolne Miasto gdansk poludnie
Źródło: strona inwestora

Osiedle Wolne Miasto Gdańsk Południe ceny mieszkań

Wielkim plusem jest to, że lokale w Wolnym Mieście objęte są programem „Mieszkanie dla Młodych”, w ramach którego można starać się o dofinansowanie. Ceny rozpoczynają się już od  4480 zł/ m2. Szczegółowe informacje można znaleźć tu: Informacje MdM. Tabela mieszkań wraz z cenami dostępna jest z kolei tu: Tabela mieszkań
Wolne Miasto to klarowna, kameralna architektura, odpowiednia dla tych, którzy lubią nowoczesność, interesują się  miastem i chcą utrzymywać przyjacielskie kontakty z sąsiadami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here