Nowy Showroom Perfect Construction w C.H Kartuska!

Od początku swojego istnienia, firma Perfect Construction rozwija się i ulepsza dla swoich klientów. Aby zapewnić im jak największy komfort współpracy, a sobie wygodne miejsce do realizacji projektów, zespół zdecydował się na otwarcie nowego, lepszego i większego Showroomu oraz biura w Gdańsku!

Nowoczesna, wygodna przestrzeń zostanie oficjalnie otwarta 30 listopada 2017 roku. Będzie to dwupoziomowy Showroom o powierzchni 160 m2, mieszczący się w Centrum Handlowym Kartuska przy ul. Kartuskiej 214 w Gdańsku.

perfect-construction-showroom-gdansk-kartuska-1

Z uwagi na planowaną przeprowadzkę, od 10 do 30 listopada, biuro oraz showroom zlokalizowane w C.H Oliwa przy ul. Grunwaldzkiej 309 w Gdańsku zostaną zamknięte i przeniesione do Centrum Riviera w Gdyni, a dokładnie do lokalu przy al. Włoskiej 112.

perfect-construction-showroom-gdansk-kartuska-1

* Perfect Construcion to firma zajmująca się kompleksowym wykończeniem wnętrz na terenie Trójmiasta. Dwa lata ich działalności zaowocowały ponad 300 zrealizowanymi inwestycjami i współpracą z najlepszymi specjalistami na rynku.

perfect-construction-showroom-gdansk-kartuska-1

Zespół PC to fachowcy z różnych dziedzin – projektanci, wykonawcy, sprzedawcy, którzy jako całość stanowią kreatywną grupę, nie bojącą się żadnych wyzwań.

Oferta firmy jest bardzo bogata. Wśród proponowanych usług, skorzystać można z profesjonalnego wsparcia w:

  • wyborze mieszkania,
  • przygotowaniu kosztorysu dla banku,
  • przygotowaniu dokumentacji dla dewelopera,
  • przygotowaniu projektu przez dedykowanego projektanta,
  • zakupie wszystkich potrzebnych produktów, transporcie i magazynowaniu,
  • wykonaniu wszystkich prac wykończeniowych,
  • nadzorze pracy, montażu mebli,
  • przygotowaniu lokalu do zamieszkania.

Usługi podzielone są na konkretne pakiety zróżnicowane cenowo, tak aby dostosować się do indywidualnych możliwości i potrzeb klientów.

perfect-construction-showroom-gdansk-kartuska-1

Perfect Construction to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą aby wszystkie prace w ich domu/mieszkaniu/biurze, przebiegły sprawnie i terminowo. To również dobry wybór dla tych, którzy oczekują ponadprzeciętnych efektów i najwyższej jakości usług.

 

Dane kontaktowe:

Perfect Construction

Tel.: 58 739 63 03
CH Oliwa (1 piętro)
ul. Grunwaldzka 309
80-309 Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *