Nie chcesz truć się smogiem? Zainwestuj w maskę antysmogową Respro

30
520
maski-antysmogowe-respro

Specjaliści od chorób płuc alarmują, że od kilku lat gwałtownie wzrasta liczba osób zmagających się z chorobami układu oddechowego. Kaszel, duszności, astma, różnego rodzaju alergie – bardzo często dolegliwości te związane są z zanieczyszczeniem powietrza i szkodliwymi warunkami pracy.

RESPRO Maska antysmogowa

maska-antysmogowa-przeciwpylowa-respro

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o smogu, a w kontekście tego zjawiska, również o specjalnych maskach antysmogowych, które mogą uchronić nas przed szkodliwym wpływem zanieczyszczonego powietrza. Narażeni na choroby płuc wywołane skażeniem środowiska są niemal wszyscy – nawet mieszkańcy Trójmiasta, które powinno witać nas czystym nadmorskim powietrzem.

maski-antysmogowe-do-biegania-przeciwpylowe-respro-2

Posiadanie maski antysmogowej staje się więc coraz częściej stosowanym rozwiązaniem. Widok rowerzysty, biegacza czy zwykłego przechodnia w masce, nie budzi już wielkiego zainteresowania, ponieważ rośnie świadomość społeczna w tym temacie.

Maski antysmogowe RESPRO

maski-antysmogowe-respro

Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie maski chronią nas przed smogiem. Dobrze jest więc sięgać po sprawdzone produkty i znane marki, a taką niewątpliwie jest firma Respro.

Maski antysmogowe do biegania

maski-antysmogowe-do-biegania-przeciwpylowe-respro-4

Respro to producent masek antysmogowych z Wielkiej Brytanii, który działa na rynku już od 1993 roku – chciałoby się powiedzieć – zanim stało się to modne.

Maski antysmogowe na rower

maski-antysmogowe-na-rower-przeciwsmogowe-respro-4

Ich oferta to:

 • maski antysmogowe,
 • maski do biegania,
 • maski na rower,
 • maski dla alergików,
 • maski przeciwpyłowe i wiele innych.

Maska antysmogowa do biegania Sportsta Grey Black

maska-antysmogowa-respro-sportsta-grey-black

Maska antysmogowa na rower Respro Sportsta Black

maska-antysmogowa-respro-sportsta-black

Maska antysmogowa Respro Cinqro Camo

maska-antysmogowa-do-biegania-respro-cinqro-camo

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o estetykę i bezpieczeństwo użytkowników. Zalety masek przeciwsmogowych Respro to szczelność, najlepsze filtry i anatomiczne kształty dopasowujące się do każdej twarzy.

Maski antysmogowe dla alergików

maski-antysmogowe-dla-alergikow-respro-3

Produkty tej firmy powstają z dbałością o każdy detal, dlatego wykazują się tak wielką skutecznością. Asortyment Respro najogólniej można podzielić na maski antysmogowe codzienne oraz sportowe.

Oferowane modele to:

 • City
 • Techno
 • Spoststa
 • Ultralight
 • Allergy
 • Nitesight
 • Cinqro
 • Bandit Scarf

maski-antysmogowe-do-biegania-przeciwpylowe-respro-5

Osoby, które z nich korzystają to najczęściej biegacze, kolarze, alergicy, osoby pracujące w strefach zanieczyszczonych, a także wszyscy, którzy mieszkają w obszarach zagrożonych smogiem.

maski-antysmogowe-na-rower-przeciwsmogowe-respro-3

Maski Respro to 100% skuteczności działania i ochrony przed skażonym powietrzem, dlatego każdy kto szuka realnej ochrony dla siebie i swoich najbliższych, powinien zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy.

 

Dane kontaktowe:

Strona:  www.respro.com.pl
E-mail:  kontakt@respro.com.pl
Tel.: +48 530 833 369
Ul. Księcia Józefa 54 a
30-206 Kraków

30 KOMENTARZE

  • To prawda. Też m.in. po tym poznałem, że nie wdycham już spalin. Często biegam i jeżdżę na rowerze po mieście. Taka maska bardzo się przydaje, a po długich poszukiwaniach w necie, myślę, że maski respro chyba są najpewniejsze jeśli chodzi o skuteczność.

   • Ja nie wiem czy są najpewniejsze. Wiem, że są pewne i spełniają moje oczekiwania. Wiem natomiast, żeby nie kupować masek np. w biedrze czy innych marketach bo nie nadają się do niczego.

 1. Niestety takie maski to niedługo będzie stała część naszej garderoby…Ale co zrobić. Znam markę respro, mam maskę od nich, w której czasami biegam i wiosną noszę w czasie alergii nasilonej no i pomaga.

 2. Ja nie chodzę w takiej masce po mieście itp, ale w pracy zakładam jak np. używam jakichś farb, klejów itp. Maska na pewno coś daje, bo gardło mnie nie drapie tak jak kiedyś.

 3. No jak ktoś biega po mieście i ma wdychać spaliny, to taka maska na pewno przydatna. Ja rozważam zakup dla dzieci ze względu na ich alergie.

  • Polecam alergikom. Mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że mam taką maskę, dokładnie tej firmy Respro i w czasie kiedy jest najwięcej alergenów wiosną, o wiele lepiej to znoszę dzięki masce. Lżej się oddycha.

 4. Masko spoko. Mam. działa…Tylko taka smutna refleksja, gdzie my żyjemy, że już bezpiecznie nie można oddychać, tylko trzeba maski nosić :/ Smutne.

 5. Jeżdżę cały rok do pracy na rowerze i dzięki temu, że nakładam maskę nie kaszlę całymi dniami,
  także mogę stwierdzić, że to naprawdę działa, bo kiedyś dusiłem się po takich miejskich rajdach.

 6. Biegłam ostatnio maraton w masce antysmogowej od Respro i o wiele lepiej zniosłam ten dystans niż
  zwykle. Lżej mi się oddychało w masce i to też korzystnie wpłynęło na mój czas. 🙂 Polecam!

 7. Maska Respro to dobre rozwiązanie dla dzieci z alergiami. Teraz już widok maski przeciwpyłowej nie
  wzbudza takich emocji jak kiedyś, coraz więcej osób korzysta i uważam, że niedługo to będzie stały
  gadżet w każdym domu.

 8. Korzystam z maski w okresie wiosennym, kiedy najbardziej mi doskwiera alergia. Mogę potwierdzić skuteczność maski respro, bo objawy są prawie niezauważalne i o wiele lepiej funkcjonuje dzięki temu

 9. Polecam mieszczuchom, którzy często przebywają w okolicach wzmożonego ruchu samochodowego. Maska Respro daje solidną ochronę przed spalinami i jest to wyraźnie odczuwalne”.

 10. Polecam przy pracach remontowo budowlanych żeby nie wdychać chemii. Osobiście odkąd pracuję w masce Respro, nie czuję takiego podrażnienia w gardle i nosie jak kiedyś

 11. Maska Respro to dobre rozwiązanie dla dzieci z alergiami. Teraz już widok maski przeciwpyłowej nie wzbudza takich emocji jak kiedyś, coraz więcej osób korzysta i uważam, że niedługo to będzie stały gadżet w każdym domu

 12. Mam maskę antysmogową Respro. Noszę ją jesienią i zimą. Jest wygodna, lekka i co najważniejsze skuteczna- nie kaszlę po bieganiu tak jak kiedyś.

 13. Mam 2 maski Respro- jedną do biegania, inną do chodzenia normalnie. Obie w moim odczuciu spełniają swoją funkcję. Mogę śmiało polecić.

 14. Używam, bo mieszkam na Śląsku i jestem w ciąży. Maska dobrze przylega, jest lekka, czuję, że działa bo w gardle mnie nie drapie po wieczornych spacerach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here