Nie chcesz truć się smogiem? Zainwestuj w maskę antysmogową Respro

35
3316
maski antysmogowe respro
maski antysmogowe respro

Specjaliści od chorób płuc alarmują, że od kilku lat gwałtownie wzrasta liczba osób zmagających się z chorobami układu oddechowego. Kaszel, duszności, astma, różnego rodzaju alergie – bardzo często dolegliwości te związane są z zanieczyszczeniem powietrza i szkodliwymi warunkami pracy.

RESPRO Maska antysmogowa

maska-antysmogowa-przeciwpylowa-respro

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o smogu, a w kontekście tego zjawiska, również o specjalnych maskach antysmogowych, które mogą uchronić nas przed szkodliwym wpływem zanieczyszczonego powietrza. Narażeni na choroby płuc wywołane skażeniem środowiska są niemal wszyscy – nawet mieszkańcy Trójmiasta, które powinno witać nas czystym nadmorskim powietrzem.

maski-antysmogowe-do-biegania-przeciwpylowe-respro-2

Posiadanie maski antysmogowej staje się więc coraz częściej stosowanym rozwiązaniem. Widok rowerzysty, biegacza czy zwykłego przechodnia w masce, nie budzi już wielkiego zainteresowania, ponieważ rośnie świadomość społeczna w tym temacie.

Maski antysmogowe RESPRO

maski-antysmogowe-respro

Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie maski chronią nas przed smogiem. Dobrze jest więc sięgać po sprawdzone produkty i znane marki, a taką niewątpliwie jest firma Respro.

Maski antysmogowe do biegania

maski-antysmogowe-do-biegania-przeciwpylowe-respro-4

Respro to producent masek antysmogowych z Wielkiej Brytanii, który działa na rynku już od 1993 roku – chciałoby się powiedzieć – zanim stało się to modne.

Maski antysmogowe na rower

maski-antysmogowe-na-rower-przeciwsmogowe-respro-4

Ich oferta to:

 • maski antysmogowe,
 • maski do biegania,
 • maski na rower,
 • maski dla alergików,
 • maski przeciwpyłowe i wiele innych.

Maska antysmogowa do biegania Sportsta Grey Black

maska-antysmogowa-respro-sportsta-grey-black

Maska antysmogowa na rower Respro Sportsta Black

maska-antysmogowa-respro-sportsta-black

Maska antysmogowa Respro Cinqro Camo

maska-antysmogowa-do-biegania-respro-cinqro-camo

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o estetykę i bezpieczeństwo użytkowników. Zalety masek przeciwsmogowych Respro to szczelność, najlepsze filtry i anatomiczne kształty dopasowujące się do każdej twarzy.

Maski antysmogowe dla alergików

maski-antysmogowe-dla-alergikow-respro-3

Produkty tej firmy powstają z dbałością o każdy detal, dlatego wykazują się tak wielką skutecznością. Asortyment Respro najogólniej można podzielić na maski antysmogowe codzienne oraz sportowe.

Oferowane modele to:

 • City
 • Techno
 • Spoststa
 • Ultralight
 • Allergy
 • Nitesight
 • Cinqro
 • Bandit Scarf

maski-antysmogowe-do-biegania-przeciwpylowe-respro-5

Osoby, które z nich korzystają to najczęściej biegacze, kolarze, alergicy, osoby pracujące w strefach zanieczyszczonych, a także wszyscy, którzy mieszkają w obszarach zagrożonych smogiem.

maski-antysmogowe-na-rower-przeciwsmogowe-respro-3

Maski Respro to 100% skuteczności działania i ochrony przed skażonym powietrzem, dlatego każdy kto szuka realnej ochrony dla siebie i swoich najbliższych, powinien zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy.

 

Dane kontaktowe:

Strona:  www.respro.com.pl
E-mail:  kontakt@respro.com.pl
Tel.: +48 530 833 369
Ul. Księcia Józefa 54 a
30-206 Kraków

35 KOMENTARZE

  • To prawda. Też m.in. po tym poznałem, że nie wdycham już spalin. Często biegam i jeżdżę na rowerze po mieście. Taka maska bardzo się przydaje, a po długich poszukiwaniach w necie, myślę, że maski respro chyba są najpewniejsze jeśli chodzi o skuteczność.

   • Ja nie wiem czy są najpewniejsze. Wiem, że są pewne i spełniają moje oczekiwania. Wiem natomiast, żeby nie kupować masek np. w biedrze czy innych marketach bo nie nadają się do niczego.

 1. Niestety takie maski to niedługo będzie stała część naszej garderoby…Ale co zrobić. Znam markę respro, mam maskę od nich, w której czasami biegam i wiosną noszę w czasie alergii nasilonej no i pomaga.

 2. Ja nie chodzę w takiej masce po mieście itp, ale w pracy zakładam jak np. używam jakichś farb, klejów itp. Maska na pewno coś daje, bo gardło mnie nie drapie tak jak kiedyś.

 3. No jak ktoś biega po mieście i ma wdychać spaliny, to taka maska na pewno przydatna. Ja rozważam zakup dla dzieci ze względu na ich alergie.

  • Polecam alergikom. Mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że mam taką maskę, dokładnie tej firmy Respro i w czasie kiedy jest najwięcej alergenów wiosną, o wiele lepiej to znoszę dzięki masce. Lżej się oddycha.

 4. Masko spoko. Mam. działa…Tylko taka smutna refleksja, gdzie my żyjemy, że już bezpiecznie nie można oddychać, tylko trzeba maski nosić :/ Smutne.

 5. Jeżdżę cały rok do pracy na rowerze i dzięki temu, że nakładam maskę nie kaszlę całymi dniami,
  także mogę stwierdzić, że to naprawdę działa, bo kiedyś dusiłem się po takich miejskich rajdach.

 6. Biegłam ostatnio maraton w masce antysmogowej od Respro i o wiele lepiej zniosłam ten dystans niż
  zwykle. Lżej mi się oddychało w masce i to też korzystnie wpłynęło na mój czas. 🙂 Polecam!

 7. Maska Respro to dobre rozwiązanie dla dzieci z alergiami. Teraz już widok maski przeciwpyłowej nie
  wzbudza takich emocji jak kiedyś, coraz więcej osób korzysta i uważam, że niedługo to będzie stały
  gadżet w każdym domu.

 8. Korzystam z maski w okresie wiosennym, kiedy najbardziej mi doskwiera alergia. Mogę potwierdzić skuteczność maski respro, bo objawy są prawie niezauważalne i o wiele lepiej funkcjonuje dzięki temu

 9. Polecam mieszczuchom, którzy często przebywają w okolicach wzmożonego ruchu samochodowego. Maska Respro daje solidną ochronę przed spalinami i jest to wyraźnie odczuwalne”.

 10. Polecam przy pracach remontowo budowlanych żeby nie wdychać chemii. Osobiście odkąd pracuję w masce Respro, nie czuję takiego podrażnienia w gardle i nosie jak kiedyś

 11. Maska Respro to dobre rozwiązanie dla dzieci z alergiami. Teraz już widok maski przeciwpyłowej nie wzbudza takich emocji jak kiedyś, coraz więcej osób korzysta i uważam, że niedługo to będzie stały gadżet w każdym domu

 12. Mam maskę antysmogową Respro. Noszę ją jesienią i zimą. Jest wygodna, lekka i co najważniejsze skuteczna- nie kaszlę po bieganiu tak jak kiedyś.

 13. Mam 2 maski Respro- jedną do biegania, inną do chodzenia normalnie. Obie w moim odczuciu spełniają swoją funkcję. Mogę śmiało polecić.

 14. Używam, bo mieszkam na Śląsku i jestem w ciąży. Maska dobrze przylega, jest lekka, czuję, że działa bo w gardle mnie nie drapie po wieczornych spacerach.

 15. Uzywam maski Respro do jazdy na rowerze. Jest wygodna, dobrze się w niej oddycha, spełnia swoje zadanie. Warta swojej ceny.

 16. Jestem po leczeniu onkologicznym i mam osłabioną odporność, dlatego bez maski się nie ruszam z domu. Nie kaszlę, nie choruję, więc chyba filtruje nieźle.

 17. Dobra firma, solidne maski. Mam dwie- jedną na rower, drugą na co dzień jak widzę, że za oknem szaro od spalin itp. Maska działa, bo wcześniej dużo kaszlałem, teraz praktycznie mi się to nie zdarza.

 18. Polecam maski antysmogowe dobrych firm. Respro zdecydowanie godne polecenia. Nic innego nam nie zostaje teraz, bo na efekty programów Ministerstwa Środowiska trzeba będzie poczekać parę lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here