Interiors Poland – Twój prywatny Concierge w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz!

2
1401

Interiors Poland opinie

Interiors Poland

Nowe mieszkanie to marzenie wielu z nas, ale również duże wyzwanie jeśli chodzi o jego wykończenie. Nie każdy ma czas i umiejętności, które pozwolą na zaaranżowanie wnętrza w taki sposób, aby było jednocześnie estetyczne i funkcjonalne.

Zdarza się też, że mamy konkretną wizję, ale potrzebujemy rąk do wykonania. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, których wiedza i doświadczenie zagwarantują nam najlepsze wykonanie oraz trwałe, solidne rozwiązania.

Na rynku trójmiejskim firmą godną polecenia jest Interiors Poland. Zespół młodych, kreatywnych pracowników przez niewiele ponad 2 lata zrealizował setki inwestycji, zdobywając przy tym rekordowe liczby zadowolonych klientów.

Czytając rekomendacje i opinie o Interiors Poland, można mieć obawy, że przy tak wysokiej jakości usług „zderzymy się” z horrendalnymi cenami. Nic bardziej mylnego!

Opinie Interiors Poland

interiors-poland1 interiors-poland2 interiors-poland3 interiors-poland4 interiors-poland5 interiors-poland6 interiors-poland7 interiors-poland8 Interiors Poland

Z myślą o klientach firma stworzyła przejrzystą ofertę podzieloną na pakiety, tak aby każdy mógł dopasować rodzaj świadczonych usług do swoich możliwości finansowych.

Do wyboru są następujące opcje:

Pakiety Klasyczne

Classic Vienna cena od 779-1199 zł brutto/m2
Glamour Paris cena od 779-1199 zł brutto/m2
Elegant Monaco cena od 1199 zł brutto/m2

Pakiety Minimalistyczne

Scandinavian Oslo cena od 779-999 zł brutto/m2
Minimal Helsinki cena od 999-1199 zł brutto/m2
Westin London cena od 1199 zł brutto/m2

Pakiety Nowoczesne

Modern Barcelona cena od 779-999 zł brutto/m2
Industrial Berlin cena od 779-999 zł brutto/m2
New Age Tokio cena od 999-1199 zł brutto/m2

Oferta firmy obejmuje wszystkie potrzebne usługi, m.in.:

  • pomoc w wyborze mieszkania,
  • przygotowanie kosztorysu dla banku,
  • przygotowanie dokumentacji dla dewelopera,
  • wsparcie projektanta,
  • zakup potrzebnych produktów, ich transport oraz magazynowanie,
  • prace wykończeniowe, a także nadzór nad pracą,
  • końcowe przygotowanie lokalu do zamieszkania.

Interiors Poland opinie

Interiors Poland to setki wykonanych realizacji w Trójmieście – w tym w bardzo popularnej ostatnio lokalizacji – Gdańsku Południe. Lawendowe Wzgórza, Dwa Tarasy, Osiedle Vivaldiego, Wróbla Staw, Słoneczna Morena – to tylko niektóre inwestycje w tej części miasta wykańczane przez Interiors Poland.

interiors-poland10 interiors-poland11 interiors-poland12 interiors-poland13 interiors-poland14 interiors-poland15 interiors-poland16 interiors-poland17 Interiors Poland

Opinie Interiors Poland

Jak widać pasja, kreatywność i zapał do pracy są doceniane przez wszystkich, którzy mieli szczęście korzystać z usług Interiors Poland.

Jeśli szukacie pomysłu na wykończenie i zaaranżowanie swojego nowego mieszkania, warto zapoznać się z ich szczegółową ofertą i obejrzeć dotychczasowe realizacje.

Dane kontaktowe:

Interiors Poland

Interiors Poland
Interiors Poland videoblog
Interiors Poland projekty i realizacje
Interiors Poland blog
Interiors Poland Wykończenia pod klucz B2B

Polecamy:

Market budowlany Gdańsk

Przeczytaj opinie:

„Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie , otóż atmosfera i obsługa firmy na b.przyjemnym poziomie tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać . W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości , tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio bo akurat w moim przypadku co nie jest regułą były lekkie perturbacje z podwykonawcami co wpłynęło na termin realizacji . Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane . Reasumując Interiors Poland stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nimi dogadać , no i oczywiście polecam :)”.
Arek

„Świetni fachowcy, przyjazna atmosfera. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie – od projektu po wykonanie… Nie tylko potrafią się dostosować do wieku i potrzeb klienta, ale także świetnie doradzić i przekonać do innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie uwzględniają gusty i dotychczasowe przyzwyczajenia. Dzięki nim można oszczędzić dużo czasu i rozczarowań…”.
Barbara

„Polecam korzystanie z profesjonalnej firmy. Różnorodna oferta. Obsługa profesjonalna. Fajnie, że doradzają i podpowiadają w rozwiązaniach. Mają doświadczenie. Jakość nie budzi zastrzeżeń. Czas realizacji zgodnie z zawartą umową. Pełen profesjonalizm a przy tym przystępne ceny. Pozdrawiam!”.
Łukasz

„Ogromny plus za elastyczna ofertę i możliwość wyboru pakietu. Od razu wiadomo na co się decydujemy i ile kasy możemy na ten cel przeznaczyć”
Mirek

2 KOMENTARZE

  1. Trzeba przyznać, że ich realizacje robią wrażenie. Bardzo pomysłowo i funkcjonalnie podchodzą do tematu. Jestem dość krytyczny w takich sprawach, ale tu nie ma się do czego przyczepić patrząc na całość- ofertę i wykonanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here